5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ailecek Şaşkınız Full HD Film izle
İMDb 6.4 720P
  •  Süre: 108 Dakika
  • Ülke:
  • 219İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Ailecek Şaşkınız Full HD Film izle

-

Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Ailecek Şaşkınız online film izleme sayfamızda Full HD izle.

Ailecek Şaşkınız Full HD Film izle
Son dönemde önemli bir çıkış yakalayan Murat Cemcir ve Ahmet kural ikilisinin 2018 yılında gösterime giren filmi Ailecek Şaşkınız. Ferhat ve Gökhan’ın başında geçen komik olayları anlatıyor. Babasının şirketinin başına geçen Ferhat biraz şımarık bir adamdır. Şirketi yönetmek için çocukluk arkadaşı Gökhan’ı da finans müdürü olarak göreve getirir. Şirket çalışanlarına karşı bir patrondan beklenmedik kibarlıklar gösteren ikili, çalışanların yemekleri için bir restoranla görüşmeye giderler. Restorandakilerle de dostluk kuran Ferhat, restoran sahibinin kızı Elif’e ilk görüşte aşık olur. Klasik mahalle kızı imajının aksine sert bir mizaç, iyi bir kariyer ile Elif, Ferhat’ın tavlama çabalarını boşa çıkartmaktadır. Bu güzel ve eğlenceli film için internete Ailecek Şaşkınız izle yazıp aratabilirsiniz. Ailecek Şaşkınız yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
Yorum Alanı