5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Avatar 2 Full HD izle
720P
  • Ülke:
  • 637İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Avatar 2 Full HD izle

-

Avatar 2

Avatar 2 İçin Geri Sayım Başladı

Avatar 2, tıpkı ilk filmde olduğu gibi sinema adına yeni bir çağ başlatacak yeniliklerle gelmesi bekleniyor. 2009 yılında vizyona giren Avatar özellikle çığır açtığı görsel efektleri ile büyük yankı uyandırmış ve devasa bir hasılat elde etmişti. Filmin yönetmen koltuğunda ise Terminator, Titanik, Yaratık 2 gibi yine zamanına damga vurmuş filmlerin ardındaki yönetmen James Cameron var. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi Avatar’ın ikinci bölümünün de 2-D, 3-D ve IMAX 3-D seçenekleri ile vizyona girmesi bekleniyor. Film 22. yüzyılda, Pandora adlı bir uyduda geçiyor. İlk filmden hatırlanacağı üzere gelecekte dünyanın doğal kaynakları ve enerjisi bittiğinden dünya dışına yeni keşifler düzenleniyor ve akabinde mineral olarak oldukça zengin olan Pandora bulunuyordu. İnsanların yaşaması için elverişli olmadığından bilim adamları sinirsel bağlantı aracılığı ile avatar adında Na'vi-İnsan melezi biyolojik bedenleri kullanıyorlardı.

Avatar 2 Görsel Bir Şölen

Avatar 2, ilk filmin kaldığı yerden devam edecek. Filmde tıpkı ilk filmde olduğu gibi Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang başrolleri paylaşacaklar. Yönetmen James Cameron, 3 devam filmi daha düşündüğünden ikinci ve üçüncü filmlerin çekimlerini eş zamanlı yürütüyordu. Çekimleri 2017’de başlayan Avatar 2’nin Aralık 2021’de seyirci ile buluşması bekleniyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve bilim kurgu sinemasında bir devrim olarak görülen ilk filmin devamına 250 milyon dolarlık bütçe ayrıldı.
  Web Sitesi: http://www.avatarmovie.com/
Yorum Alanı