1. Valeria (Netflix) Yabancı Dizi

  Valeria (Netflix) Yabancı Dizi

  IMDb : 7.5 1 Sezon 8 Bölüm

  Valeria Sevgi, Dostluk ve Azmin Hikâyesi

  Valeria ile hem komedi hem de dram severler için yeni bir atak yapan popüler içerik sağlayıcısı Netflix türü sevenler için adeta bir hediye sunuyor. Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinden içerik alan Netflix bu sefer de İspanyol yapımı bir komedi/dram ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Online platform, İspanya yapımı olan ve kitleleri bağımlısı yapan bir diğer Netflix dizisi La Casa De Papel’den sonra Valeria ile yine dizi hayranlarının gönlünü çelmeye hevesli. Valeria hem konusu hem de işlenişi ile türün hayranlarını ekrana bağlayacak türden bir yapım.

  Valeria: Zorlukları Beraber Aşmak…

  Valeria dizisi Elisabet Benavent’in romanından başarılı bir şekilde uyarlanan bir yapım olarak göze çarpıyor. 8 Mayıs 2020’de ekranlara gelen yapım oldukça ilgi çekmeyi başardı. Valeria konusundan bahsetmek gerekirse işinde ve evliliğinde pek çok sorun yaşayan Valeria adlı kadının başından geçenlere odaklanıyor diyebiliriz. Meslek olarak yazarlığı tercih etmiş olan kadın mesleki anlamda da pek çok zorlukla mücadele etmektedir. Fakat hayatındaki tek problem mesleki sorunlar değildir. Özel yaşamında kocası ile de oldukça ciddi sorunlar baş göstermektedir. Bu süreci nasıl atlatacağına dair herhangi bir fikri olmayan genç kadın soluğu en yakın arkadaşları Carmen, Lola ve Nerea’nın yanında alır. Valeria’nın hikâyesinde sevgi, kıskançlık, azim, sadakatsizlik, aşk gibi konularda yaşadığı gelgitler resmedilir. Valeria ve arkadaşları bu zorlu süreçlerin altından birlikte kalkacaklardır.Netflix’in bu oldukça ilgi çekici uyarlamasının başrollerinde Diana Gómez, Silma López, Paula Malia gibi isimler yer alıyor. Her insanın hayatında yaşayabileceği güçlükleri oldukça başarılı ve akıcı bir şekilde ekrana yansıtmayı başaran Valeria her kesimden izleyicinin tutkunu olabileceği bir yapım. Komedi ve dram türlerini çok iyi harmanlayan yapım şimdiden İspanya’nın en çok konuşulan dizilerinden bir tanesi oldu. 
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   184

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Netflix Dizileri
  •  Orjinal Adı: Valeria
  •  İlk Yayın Tarihi: 08.05.2020
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80212986
  •  Ülke:
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Hem yaratıcılık hem de evlilik krizi yaşayan bir yazar, kendilerini başarıya götürecek yolu keşfetmeye çalışan üç yakın arkadaşından destek alır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı