1. White Lines (Netflix)

  White Lines (Netflix)

  IMDb : 6.8 1 Sezon

  White Lines: La Casa de Papel'in Yaratıcısından Heyecanlı Bir Macera

  White Lines, Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan ve daha ilk bölümden izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran bir dizi olarak öne çıkıyor. Özellikle Netflix’in en sevilen dizilerinden İspanyol yapımı La Casa de Papel'in yaratıcısı Alex Pina’dan gelen bir yapım olduğundan ayrıca bir ilgi çekiyor. Geçtiğimiz ay yayınlanan ilk afişi ve beraberinde fragmanı ile White Lines çoktan merak uyandırmayı başarmıştı bile. Geçtiğimiz ay başlayan dizi tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de büyük bir ilgi ile karşılandı.Bu ilgi çeken yapım White Lines yönetmen koltuğunda Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner gibi isimler oturuyor. Senaristliğini ise Alex Pina yapıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ie hayli geniş ve birbirinden yetenekli kişiler yer alıyor. Marta Milans (Shazam, The Pier), Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Laurence Fox (Victoria, Lewis), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Juan Diego Botto (Good Behavior), Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail) ve Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington) oyuncu kadrosunda yer alan isimler.

  White Lines: Gerçeği Keşfetmeye Hazır Olun

  White Lines dizisinin konusu ise Manchester’da yıllar önce oldukça meşhur bir DJ’in yıllar sonra cesedinin bulunması ile başlıyor. Dj’in kız kardeşi ise bu olayın arkasını kurcalamaya ve gerçekleri ortaya çıkarmaya karar veriyor. Bu sebeple İspanyol adasına yıllar sonra yeniden dönüyor. Gerçekleri bulmak adına yaptığı bu serüven aslında onun da kendi karanlık yanlarını keşfetmesine ön ayak olacaktır. Dizi heyecan verici dan kulüpleri, müzikler ve sürükleyen olay örgüsü ile izleyenlere daha önce yaşamadıkları bir deneyim sunuyor.  Toplamda 10 bölüm olan dizinin her bölümü 60 dakikadan oluşuyor. 
  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.8   206

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Netflix Dizileri
  •  Orjinal Adı: White Lines
  •  İlk Yayın Tarihi: 15.05.2020
  •  Bölüm Süresi: 55 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80993591
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Zoe Walker, ağabeyinin İbizada ortadan kaybolmasını araştırmak için sakin hayatını geride bırakarak adaya gelir ve burada hızla dekadan ve tehlikeli bir yola sapar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı