La Casa De Papel
İncele
La Casa De Papel
Dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel 4. Sezon Türkiye tarihiyle 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Suç ve soygun türündeki dizinin beyni ve ekibin başı Profesör oldukça iyi planlar yaptıktan sonra işleme alıp soygunları gerçekleştirmektedir. Operasyon başlamadan önce ekibe 3-4 ay boyunca gizli mekanlarında eğitim verip tüm planın üzerinden defalarca geçtikten sonra uygulamak için işe koyulurlar. Tüm ihtimalleri en ince ayrıntısına kadar hesaplayan profesör ekibine oldukça değer vermekte ve zarar görmelerini istememektedir. İlk hedefleri İspanya Kraliyet Darphanesine girip içerideki tüm insanları rehin alıp orada ortalama 10-15 gün izi sürülemez para bastıktan sonra bir tünel kazıp oradan kaçmaktır. Fakat bu anlatıldığı gibi kolay olmayacaktır. Tüm ekip soygun başlamadan önce kendilerine bir şehir ismi seçip birbirlerine sadece bu şehir isimleriyle hitap etmeleri zorunlu kılınmıştır. Ekibin en güzeli ve seksi çılgın kızı Tokyo ve onun biricik aşkı Rio ile beraber yaşadıkları inanılmaz aşkı unutmamak gerekir. Kesinlikle izlemekten zevk alacağınız bu sürükleyici soygun dizisini izlemenizi tavsiye ederiz.Oyuncular: Tokyo (Ursula Corbero), Profesör; (Alvaro Morte), Denver; (Jaime Lorente), Rio; (Miguel Herran), Estocolmo; (Esther Acebo), Murillo; (Itziar Ituno), Berlin; (Pedro Alonso), Nairobi; (Albo Flores), Bogota; (Hovik Keuchkerian), Alicia; (Najwa Nimri), Tamayo; (Fernado Cayo) gibi isimlerden oluşmaktadır.
 • 2017
 • 70
 • IMDb 8.4
 • 315
 • 0
The Eddy izle
İncele
The Eddy izle
The Eddy Hem Kulaklara Hem Yüreklere Dokunmaya GeliyorThe Eddy, Netflix platformunun çıkardığı son işlerden bir tanesi. Ünlü yönetmenler Jack Thorne ve Damien Chazelle’in kamera arkasına geçtiği yapım müzikal bir drama. 8 Mayıs 2020’de izleyicisi ile buluşan film özellikle konusu ile yüreklere dokunurken eşsiz müzikleri ile de kulaklara hitap eden bir dizi. 60 dakikalık dizinin başrollerinde ise Andre Holland, Joanna Kulig, Tahar Rahim gibi isimler bulunuyor. Hem yönetmenleri hem de kadrosu ile dikkat çeken yapım özellikle türü sevenlerin ilgisini çekebilecek kapasitede bir yapım.The Eddy: Amansız Bir Hayat MücadelesiThe Eddy, konusundan bahsetmek gerekirse olaylar eskiden ünlü bir caz piyanisti olan Elliot Udo’nun etrafında şekillenmektedir. Her ne kadar eskiden ünlü biri olsa da şimdi hayatı oldukça değişmiştir. Şimdilerde The Eddy adlı bir barın ortaklığını götürmekte olan Elliot bir yandan aynı barda sahne alan sevgilisi Maja’nın grubunu yönetmekle sorumludur. Bu süreçte Elliot’ın hem özel hem de profesyonel yaşamında pek çok aksaklık söz konusu olmaya başlamıştır. Elliot’ın sorunlu bir kızı vardır ve artık babası ile yaşamaya karar vermiştir. Bu sebeple Elliot’ın yanında yaşamaya başlar. Aynı zamanda bardaki ortağı Farid’in gizli kapaklı işler çevirdiğinden şüphelenmektedir. Farid’in karısı bazı sırları ortaya çıkarınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Elliot hem barı kurtarmak hem de özel yaşamındaki ilişkileri düzene sokmak zorundadır. Bunun için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.Dram türünde hayli başarılı örnekler sergileyen Netflix platformu bu konuda özenli çalışmaları tercih ediyor. Özellikle birbirinden yetenekli ve ünlü yönetmenlerin projede yer alması diziyi da da ilginç bir konuma getiriyor. Hikâyesi, çatışmaları ve insanın ilgisini sürekli diri tutan akışı ile The Eddy hem dram severler hem de müzik tutkunları için en iyi alternatiflerden bir tanesi oluyor.
 • 2020
 • 257
 • 0
Karanlık Kadrolar izle (Netflix)
İncele
Karanlık Kadrolar izle (Netflix)
Karanlık Kadrolar ile Gerilim Dolu Saatler BaşlıyorKaranlık Kadrolar, Netflix platformunda yayınlanmaya başlanan ve izleyicilere gerilim, gizemi sonuna kadar yaşayatacak bir yapım olarak öne çıkıyor. Uyarlanan hikâye Pierre Lemaitre’in aynı adlı romanına dayanıyor. 57 yaşında işsiz bir adamın etrafında şekillenen olaylar oldukça dikkat çekici. Netflix platformunun gerilim ve gizem dizileri konusunda ne denli iddialı olduğunu zaten sıkı dizi takipçileri biliyor. Hiç kuşku yok ki Karanlık Kadrolar da kısa zaman zarfında özellikle bu türün hayranlarını kendisine bağlayacak kapasitede bir dizi.Dört yıldır işsiz olan 57 yaşındaki Alain Delambre esasen insan kaynakları müdürlüğü yapmıştır. Ancak ilerleyen yaşı ile birlikte yetileri de azalmıştır. Bu sebeple kendi becerilerinin oldukça altında işlerde çalışmaya mecbur kalmaktadır. Uzun yıllar kariyerli bir şekilde çalıştıktan sonra bu hale düşmek Alain’de başarısızlık hissi ve hayal kırıklığı yaratmıştır. Bunun üzerine aldığı düşük maaş, patronundan yediği azarlar da eklenince işin içinden çıkılmaz bir durum almıştır.Hiç beklemediği bir anda büyük bir şirketten iş teklifi alması ise onu oldukça şaşırtmış ve mutlu etmiştir. Bu işi alabilmek adına kendi doğrularını bile çiğnemeye hazırdır. Şirketin mülakatı ise bir rehin alma canlandırmasıdır. Ancak mülakat diye başlanan bu ilginç durum Alain’i içinden çıkılması imkânsız bir duruma sokacaktır. Alain ise işleri tersine çevirmeye kararlıdır.Karanlık Kadrolar Merakı Diri Tutan Bir HikâyeKaranlık Kadrolar, başrollerinde Eric Cantona, Suzanne Clément, Alex Lutz gibi isimlerin yer aldığı Karanlık Kadrolar, Netflix platformunun en iddialı işlerinden bir tanesi olarak gösteriliyor. Kitabı severleri tarafından oldukça sürükleyici bulunan Karanlık Kadrolar ekran uyarlaması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Heyecanın ve adrenalin bir an bile durmadığı yapım türün hayranlarını mest edecek bir anlatıya sahip. 
 • Fransa
 • 50
 • IMDb 7,2
 • 868
 • 0
White Lines (Netflix)
İncele
White Lines (Netflix)
White Lines: La Casa de Papel'in Yaratıcısından Heyecanlı Bir MaceraWhite Lines, Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan ve daha ilk bölümden izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran bir dizi olarak öne çıkıyor. Özellikle Netflix’in en sevilen dizilerinden İspanyol yapımı La Casa de Papel'in yaratıcısı Alex Pina’dan gelen bir yapım olduğundan ayrıca bir ilgi çekiyor. Geçtiğimiz ay yayınlanan ilk afişi ve beraberinde fragmanı ile White Lines çoktan merak uyandırmayı başarmıştı bile. Geçtiğimiz ay başlayan dizi tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de büyük bir ilgi ile karşılandı.Bu ilgi çeken yapım White Lines yönetmen koltuğunda Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner gibi isimler oturuyor. Senaristliğini ise Alex Pina yapıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ie hayli geniş ve birbirinden yetenekli kişiler yer alıyor. Marta Milans (Shazam, The Pier), Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Laurence Fox (Victoria, Lewis), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Juan Diego Botto (Good Behavior), Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail) ve Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington) oyuncu kadrosunda yer alan isimler.White Lines: Gerçeği Keşfetmeye Hazır OlunWhite Lines dizisinin konusu ise Manchester’da yıllar önce oldukça meşhur bir DJ’in yıllar sonra cesedinin bulunması ile başlıyor. Dj’in kız kardeşi ise bu olayın arkasını kurcalamaya ve gerçekleri ortaya çıkarmaya karar veriyor. Bu sebeple İspanyol adasına yıllar sonra yeniden dönüyor. Gerçekleri bulmak adına yaptığı bu serüven aslında onun da kendi karanlık yanlarını keşfetmesine ön ayak olacaktır. Dizi heyecan verici dan kulüpleri, müzikler ve sürükleyen olay örgüsü ile izleyenlere daha önce yaşamadıkları bir deneyim sunuyor.  Toplamda 10 bölüm olan dizinin her bölümü 60 dakikadan oluşuyor. 
 • 2020
 • 55
 • IMDb 6.8
 • 304
 • 0
DİZİ KATEGORİLERİ