2019 Yılının En Mükemmel Dizileri

2019 Yılının En Mükemmel Dizileri

02/05/2020

213 Okunma

2019 Yılının İçin Seçtiğimiz En İyi Diziler Listelenmiştir.

2019 En İyi Diziler

Dizi dünyasında son derece başarılı yapıtlar izleyici ile buluşurken uzun yıllar akıllarda kalmayı başarmış yapıtlar söz konusudur. 2019 en iyi diziler sıralamamızda yer alan dizilerin serisi devam edenleri ve yeni çıkanları şeklinde sıralama yapılmıştır. Filmlerin devam eden yeni sezonları da izleyicileri etkilemeyi başarmış düzeydedir. İMDB puanı yüksek olan filmler sıralamamızı inceleyebilirsiniz. Tüm dünyada beğeni toplamayı başarmış olan dizilerin yeni bölümleri de oldukça merakla beklenen düzeydedir. Geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran 2019 en iyi diziler listesini şu şekilde yapabiliriz:

1 – Kara Ayna (8,9)

Mini dizi genellikle 3 bölümden oluşmuş ve dikkat çekici yönleri bünyesinde bulundurmaktadır. Her bölümde farklı hikayeler anlatan kara ayna dizisi ilgi çekici olmayı da başarmıştır. İlk bölümde sosyal medya ile ilgili neler olacağı anlatılmıştır. 2 bölümde ise televizyonda yayınlanan yarışmaların hangi noktaya ulaşabileceği ile ilgili çalışma üzerine kurulu düzen anlatılıyor. 3. Bölümde ise insanların gelecekte takmış oldukları bir çip olacak. Bu çip sayesinde yaşadıkları her şeyi depolama imkanı sunacaktır. İlginç konuların bulunduğu dizi yeni bölümlerinin merakla beklenmesine neden oldu. Her bölümde farklı konular içermesinin avantajını da çok iyi kullanıyorlar.

black-mirror-dizi-izle

2 – Peaky Blinders (8,8)

2013 yılında izleyici ile buluşan Peaky Blinders dizisi yüksek beğeni toplamayı başarmıştır. İlk seyirci ile buluşmasının ardından geçen yıllara rağmen her geçen gün takipçisi de artmıştır. Birinci Dünya Savaşının patlak verdiğini dönemde yasadışı faaliyetler ve çeteler İngiltere’yi sarmış durumdadır. Polislerle de iş yapıp onlara rüşvet vererek işlerini yürüten çete at yarışları ve soygunculuk yapmaktadır. Bu düzeni bozarak hareket ederken soygun da büyük bir yanlış yaparlar. Bu yanlış yüzünden de yeni bir müfettiş şehre gelecektir. Olaylar artık çok daha farklı hallere bürünmeye başlar.

peaky blinders dizi

3 – Vikings (8,6)

2013 yılında yayınlanmaya başlayan Vikings dizisi konusu itibari ile tarihi olguları ortaya koyuyor. Son derece başarılı yapıtların sergilendiği dizi 8. Yüzyıl İskandinavya’da yaşananları anlatmaktadır. Normal hayatını çiftçi olarak sürdüren Ragnar Lothrok büyük bir savaşçıya dönüşür. Ailesi ile yaşadığı olaylar zincirinde denizlere hakim olarak birçok ülkeye seferler düzenleyen Vikingler son derece etkileyici sahneleri ortaya koyuyor. Savaş tanrısı olan Odin soyundan geldiğine inanılması onun peşinden koşanları artıracaktır. Tarihi olayları ortaya koyan yapının harika şekilde aktarımını izlemeniz mümkün. Etkileyici dizi birçok otorite tarafından yüksek puan almayı bilmiştir.

vikings dizisi

4 – Supernatural (8,5)

Doğaüstü olayların geçtiği film 2005 yılında dizi dünyasına adım attığında çok beğeni topladı. Bilinmeyen bir varlık tarafından öldürülen bir kadının iki oğlu babası tek başlarına kalırlar. Olaylar zincirinden kurtulup normal bir hayat seçmeye karar veren Sam üniversiteye gitmeye karar verir. Abisini ve babasını bırakıp üniversiteye gittikten sonra ailesinden ayrı yaşar. Fakat yıllar sonra abisinden gelen bir haber ile eve dönmek zorunda kalır. Babasının kayıp olmasından dolayı geri dönecek olan Sam için macera yeniden başlayacaktır. Supernatural dizisi etkileyici sahneleri ile sizi dizinin içine çekebilecek ve harika zaman sunacak düzeydedir.

supernatural dizisi

5 – Brooklyn Nine-Nine (8,4)

2013 yılında dizi dünyasına adım atması ile birlikte yüksek beğeni toplamayı bilmiştir. Brooklyn Nine-Nine komedi filmi polisiye ile birleştirilmiştir. 99. Bölge karakolunda yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Polislerin zorlu hallerini izlerken karakoldakilerin halleri sizi gülme krizine sokabilir. Başarılı oyuncularla dolu dizide beklentileri fazlası ile görebilirsiniz. Yeni sezon bölümlerinin merakla beklendiği dizi takipçilerini heyecanlandırmaya yetiyor. Karakolda gerçekleşecek olan olaylar ile ilgili izledikleriniz de sizi fazlası ile eğlendirecek türdedir. İzlerken komedinin bu denli etkileyici olduğunu da görmeniz mümkün olacaktır.

Brooklyn Nine-Nine dizisi

 

Anahtar Kelimeler: Netflix dizileri izle, ücretsiz netflix izle, yabancı dizi izle, film izle

Yorum Alanı