5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hindistan Eşkıyaları izle (2018)
İMDb 4.0 720P
  •  Süre: 164 Dakika
  • Ülke:
  • 336İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Hindistan Eşkıyaları izle (2018)

-

Thugs of Hindostan

Hindistan Eşkıyaları filmini online full hd 1080P kalitede film izleme platformundan tek parça 720P çözünürlük ile izle.

Hindistan Eşkıyaları
2018 yılı yapımı olan bu Hint filminde 18. yüz yılın sonunda Hindistan’da geçen kurgusal bir masalı sizlerle buluşturuyor. İngiliz – Doğu Hindistan ortaklığı ile yönetilen Hint yarımadasında işler pek yolunda gözükmüyor. Bu ortaklık yönetimi, karşısında Hindistan’ın en büyük ve ünlü haydut grubunu karşısında bulur. Khudabaksh Azaad önderliğindeki grup Hindistan’ı İngilizlerin elinden kurtarmayı amaçlamaktadır. Özgürlük ve bağımsızlık amacıyla yola çıkan bu haydut grubunu zorlu bir mücadele beklemektedir. John Clive komutasındaki İngiliz birlikleri de bu karşı koyuştan haberdar olarak sinsi bir plan yaparlar. Bölgede pek tanınmayan bir haydut olan Firangi Mallah’ı ajan olarak haydut grubunun içine yollar ve tehdidi engellemesini ister. Bu süreçte kendiyle ilgili bir keşfe giren Firangi hangi tarafta yer almak isteyeceğine karar vermek zorundadır. Hint filminden hoşlananlar internet tarayıcılarına Hindistan Eşkıyaları izle yazarak farklı seçeneklerle filmi izleyebilirler. Yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
  Web Sitesi: https://www.yashrajfilms.com/movies/thugs-of-hindostan
Yorum Alanı