10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 1080P izle
İMDb 6.6 720P
  •  Süre: 137 Dakika
  • Ülke:
  • 436İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 1080P izle

-

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Hızlı Ve Öfkeli Hobbs And Shaw izle


Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli Hobbs And Shaw filmini sitemiz üzerinden 1080/720p kalitede donmadan izleyebilirsiniz.

Hızlı ve öfkeli serisi araba ve yarış tutkunlarına yönelik bir film. Seri film geleneğinin uzun süredir temsilcisi olan Hızlı ve Öfkeli son filmini seriden ayrı tutarak ‘’spin-off’’ olarak çıkarttı. Filmin ana karakterleri Hobbs ve Shaw, dünyaya ve insanlığa karşı büyük bir tehlike arz eden bir güce karşı güçlerini birleştirmek zorunda kalıyor.

Amerika’nın DGH(Diplomatik Güvenlik Hizmetleri)’ne bağlı olarak çalışan Luke Hobbs ve eski İngiliz askeri ve ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerine karşı rekabet içinde olsalar da bu kez ortak bir noktada buluşuyor ve insanlığın korunmasına yardımcı olmaya çalışıyorlar. İnsanlığı bu denli tehdit eden şey ise bir biyolojik saldırı. Siber genetik yazılımı ile donanmış anarşist Brixton, insanlığın değişmesine neden olabilecek çok tehlikeli bir virüsü ele geçirir. Dünyaya karşı açtığı bu savaşta onu mağlup etmek için birbirinden tamamen zıt düşünceli Hobbs ve Shaw birlikte bu büyük tehlikeye karşı savaşırlar. Brixton’u durdurmaya çalışan filmin sonunda kimin kazandığını görmek için online film izleme sitemizden kesintisiz ve donmadan hizmet alabilirsiniz.


Kahramanlar Savaşıyor


2019 çıkışlı film IMDb üzerinden tamı tamına 147.000 kişi tarafından oylanmış ve 6,5 ortalamalı puan ile takdir görmüştür. Dağıtımını UIP şirketinin üstlendiği filmin yapımcı firması Universal, yönetmeni ise David Leitch’ dir. Global olarak 388 farklı lokasyonda beyaz perdeye taşınan film, bu süreç içerisinde toplam 12 hafta vizyonda kalmış ve 1.446.121 defa seyirciyle buluşmuştur. Türkiye genelinde 26.353.284,00 TL, dünya genelinde ise 173.956.935 dolarlık bir hasılat toplayan Hızlı ve Öfkeli Hobs And Shaw’ı sitemiz üzerinden tek part halinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bluefilmizle.com iyi seyirler diler…
  Web Sitesi: https://www.hobbsandshawmovie.com
Yorum Alanı