6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ip Man 4 Final 1080P izle
İMDb 7.5 720P
  •  Süre: 105 Dakika
  • Ülke:
  • 435İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Ip Man 4 Final 1080P izle

-

葉問4

Ip Man 4: Final


Ip Man 4: Final filmi kemik bir izleyici kitlesine sahip Ip Man serisinin dördüncü ve son filmi olarak 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girdi. Dövüş filmlerini seven ve dövüş tekniklerine ilgi duyan kişiler için oldukça keyif verici bir seyre sahip olan Ip Man 4: Final filmin yönetmenliğini Wilson Wong yapmıştır. Filmde temel alınan felsefe Uzak Doğu dövüşlerinin kavga amaçlı ya da zarar vermeye yönelik değil, tevazu ve mütevazilik içinde kendini bulma yolunda kullanılmasının izleyiciye aks ettirilmesidir. Zaten ustanın yetiştirdiği öğrencilerin barındırdığı temel özelliklerden en belirginleri de bunlardır.  Oyuncuları arasında Donnie Yen, Wu Yue, Scott Adkins, Vanness Wu, Chris Collins, Nico Amedeo gibi isimler yer almaktadır.

Ip Man 4: Final ;  Zeka ve Yumruğun Dövüştüğü Film


     Ip Man serisinin final niteliğindeki bu son filminde ilk üç filmde yaşananların ve cevapsız kalan soruların yanıtlanacağı sahnelere yer verilmiştir. Büyük usta Ip Man eşinin ölümü sonrası bazı sağlık sıkıntıları çeker fakat bazı sebeplerden dolayı tüm bunları yok sayarak kutsal saydığı Wing Chun dövüş tekniğinin geleceği ve felsefesinin yozlaşmaması için Amerikaya giderek bir Wing Chun dövüş okulu açar. Burada Amerikalılara Wing Chun tekniklerini ve Wing Chun felsefesini öğretmek için çalışır. Filmde bu süreçte yaşanan olaylar aksiyon ve heyecan dolu sahnelerle seyirciye sunulmaktadır. Ip Man 4: Final filmi ;  dövüşte duygu ve zekanın yumruğun önüne geçtiği muazzam bir filmdir. Blufilmizle.com iyi seyirler diler.
  Etiketler: ,
Yorum Alanı