Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi izle
Tüm Bilgiler
Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi izle Animasyon Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kutup Köpekleri filmi izle, 2019 animasyon ve macera türündeki sinema filmi Arctic Dogs Türkçe dublaj ve tek parça full hd izleyin.Film konusunda kuzey kutbunun en hızlı kurye köpeği olmayı hedefleyen Swifty’in hikayesini izleyeceğiz. Büyük bir kutup posta şirketinde dağıtım görevlisi olarak çalışan Swifty’in en seri posta dağıtan kutubun en hızlı yıldız köpeği olmaktır. Bu yıldız ve kahraman posta köpeğine husky adı verilmiştir. Bu görevi o kadar istemektedir ki aklı ona şöyle bir iş yaptırmıştır. Kutup Köpekleri kutupdaki kızaklardan birini habersizce alıp gizemli bir kargoyu daha gizemli bir yere götürmek için yollara düşer. Postayı götürmek için çıktığı yolda kutbu eritmek ve bölgeyi komple yok etmek için plan kuran demir ayakları martı çetesi görmektedir. Arctic Dogs filminde Aaron Woodley yönetmen koltuğunda oturduğu animasyon filminde 9,86 milyon dolar hasılat yapılmıştır.
 • 2019
 • Kanada
 • 720P
 • IMDb 4.6
 • 436
 • 0
Kung Fu Panda 4 izle (Animasyon Filmi)
Tüm Bilgiler
Kung Fu Panda 4 izle (Animasyon Filmi) 2020 Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ponun uzun zamandan beri ortalıkta görünmeyen babası birdenbire kendisini gösterir ve tekrar bir araya gelen ikili, yepyeni panda karakterleriyle tanışmak için gizli bir panda cennetine doğru yolculuğa çıkar. Ancak doğaüstü güçlere sahip olan kötü kahraman Kai, tüm kung fu efendilerini bozguna uğratmak için Çini istila etmeye başlar. Po ise imkansız olanı yapmak zorundadır; yani Kung Fu Panda çetesinin son hâlini alabilmesi için eğlenmeyi seven, sakar erkek kardeşleriyle dolu bir kasabayı eğitmelidir.Kung Fu Panda 4 izleKung Fu Panda 4 720p full hd türkçe dublaj altyazılı tek parça izle, Kung fu kendisine özgü havasıyla ve insanlarca daima merak edilmiş olan bir uzak doğu dövüş sanatıdır. Kimimiz onu filmlerde kimimiz ise çizgi filmlerden tanırız bu sanatı.Eminim her kişi hayatında en az bir kere uzak doğu dövüş sanatlarına ilgi salmıştır.Kung fu panda 4 izle çizgi filminin konusu da adından anlaşılacağı gibi uzak dövüş sanatı olan kung fu üzerine kurulmuştur.Serinin önceki yapıtlarını izlemiş birisi olarak ana karakterimiz olan panda Po’nun efsanevi maceralarına kaldığımız yerden devam edeceğiz, kötülerle savaşıp iyiliği esas kılacağız ve tabi ki daima aç olan panda midemizi alışılmış uzak doğu yemekleriyle dolduracağız. Kung fu panda 4 izle filminin yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh'un üstlendiği sevilen animasyon yapımda senaryo gene Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po'ya Jack Black hayat verirken, kendine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen'den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 400
 • 0
Aykut Enişte Full HD izle
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte Full HD izle 2019 Filmleri, 2020 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aykut Enişte filmi ücretsiz ve donmadan 1080P full hd kalitede izleyin.Türk filmlerinin en başarılı olduğu komedi/aile türünde 2019 yılı çıkışlı film uzun metrajlı filmler kategorisinde yer alıyor. Dağıtımını CJ Entertainment Turkey’ in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ ve Ege Kökenli gibi başarılı oyuncuların bulunduğu filmin ana teması ise yalnız bir adamın üzerinden anlatılıyor.Filmin konusuna gelecek olursak; yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemini oldukça yoğun olarak yaşayan Aykut Enişte’ nin başından geçenler anlatılıyor. Evlenip bir aile sahibi olmanın hayalini kurmakta olan Aykut’un hayalleri maalesef ki askıda kalacaktır. Filmde tanıştığı Sevgili Nurhan ile yıllardır hayaliyle yatıp kalktığı bir yuva kurmanın eşiğine gelen Aykut aklının ucundan bile geçmeyen bir son dakika gelişmesiyle karşılaşır. Düğününe yaklaşık bir hafta gibi bir süre kalan Aykut’un dükkânına hırsız girer ve varını yoğunu hırsızlara kaptırır. Hırsızın girmesi de yetmezmiş gibi birçok belayı da yanında getirir. Domino taşı etkisiyle başını beladan belaya taşıyan Aykut için tehlike çanları çalmaktadır. Dükkânın masraflarını karşılamak için önceden anlaşılmış olan sigortadan görevli olarak gelen Gülşah hanımın Aykut Enişte’ den minik bir iyilik istemesi ile filmdeki bütün karakterlerin hayatı değişecektir. Yıllardır yalnızlığın kurbanı olan ve uzunca bir süredir de bir aile sahibi olmak isteyen Aykut bu sefer de iki aile arasında kalır ve birden bire çifte düğün yapmanın eşiğinde bulur kendini. Yalnız olduğu kadar kurnazlığıyla da bilinen Aykut Enişte bu durumdan sıyrılıp normal hayatına dönmek için elinden geleni yapar.Her yıl onlarca komedi filminin vizyona girdiği ülkemizde bu dalda başarıyı yakalamak oldukça zor. 562 472 kişilik gişe sayısı ile birlikte bunun en büyük kanıtlarından birisi Aykut Enişte’ de. Bu tür filmlerde 150.000’in baraj olarak görüldüğü komedi sektöründe 500.000’in üzerine çıkmak da haliyle büyük başarı olarak görülüyor. Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 2.802
 • 2
Animasyon filmleri izle çocukların oldukça sevdiği animasyon filmleri yerli izlemeniz için hazır.