Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Full izle (Türkçe Dublaj)
Tüm Bilgiler
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Full izle (Türkçe Dublaj) Bilim Kurgu Filmleri, Film izle 
Türkçe Dublaj
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 online film izleme sayfamızda Full HD izle.Ölüm Günün Kutlu Olsun 2Ölüm günün kutlu olsun’un devamı niteliğinde olan Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filminde Tree adındaki genç kadın vahşice öldürüldüğü günün sabahına uyanarak aynı günü tekrar tekrar yaşamasını konu alıyor. Yaşamdaki tehlikelerle aynı şekilde ölmek arasında bir kıyaslama yapan Tree her gün ölmeyi daha mantıklı bulur.Kendisi gibi bir kadere mahkûm olan Ryan’la tanışır ve ona yardımcı olmaya çalışır. 11 kez aynı günü yaşadıktan sonra katilini öldürerek kendi döngüsünü kırdığını anlatır. Tree normal hayatına dönmeye başlamışken kabusu yeniden ortaya çıkar. Bu sefer sadece Tree için gelmemiştir. Fazla zamanı kalmayan Tree’nin bu kısır döngüden nasıl kurtulacağını izlemek için Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle yazarak ister altyazılı ister dublajlı olarak izleyebilirsiniz.Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 371
 • 0
G.O.R.A. Filmi Full HD izle
Tüm Bilgiler
G.O.R.A. Filmi Full HD izle Bilim Kurgu Filmleri, Film izle 
Türkçe Dublaj
G.O.R.A. 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda G.O.R.A. Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.G.O.R.A. (Cem Yılmaz) Komedi Filmi izleStand-up gösterileriyle tanıdığımız Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı G.O.R.A. filmi 2004 yılında vizyona girdi. Oturduğu kasabada halı satarak geçimini sağlayan Arif kurnaz ve pratik zekâlıdır. Köşe yırtma derdiyle çeşitli üçkağıtlara başvuran Arif’in hayatı dükkana gelen bir müşteri sayesinde değişir. Uzaylı olan bu müşteriler Arif’i kaçırarak GORA adındaki gezegenlerine götürürler. Kendisi gibi birçok tutsakla bir arada kalmak zorunda kalır. Ancak Arif buradan kurtulmaya kararlıdır. Tutsaklar arasından bir dünyalı ve bir de robot dost edinerek kaçmanın yollarını arar. Bu kaçış hikayesinde GORA gezegeninden bir kıza aşık olması planlarında bazı değişikliklere neden olur. Komedi ve macera sevenler için internete G.O.R.A. izle yazıp aratarak komediye doyabilirsiniz.G.O.R.A. yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 2004
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 480
 • 0
Aquaman Türkçe Dublaj & Altyazılı Full izle
Tüm Bilgiler
Aquaman Türkçe Dublaj & Altyazılı Full izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aquaman 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Aquaman Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.AquamanÖnce çizgi romanlardan daha sonra da çizgi filmlerden tanıdığımız Aquaman 2018 yılında gösterime giren filmle birlikte sinemaseverlerin beğenisine de sunuldu. Kendisiyle ilgili önemli bir gerçeği öğrenen Arthur’un yolu okyanusun içinde inşa edilen Atlantis Krallığıdır. Tahtın varisi olan Arthur’un yanı sıra yarı kardeş sayılan Orm’da tahtı ister. Hem kendi hayatını hem de krallığın içinde yaşayan Atlantis halkını koruyabilmenin tek yolu Aquaman olarak da bilinen Arthur’un krallığın başına geçmesidir. Bu çetrefilli yolculuk sırasında Aquman’imiz hem kendiyle yüzleşir hem de kral olup olamayacağını öğrenmeye çalışır. Karada ve havada görmeye alışık olduğumuz aksiyon sahnelerini mistik bir hikayenin içinde izlemek için Aquaman izle yazarak aratmamız yeterlidir. Bluefilmizle.com Aquaman iyi seyirler diler.
 • 2018
 • ABD,Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 259
 • 0
Prometheus izle (2012-Uzay Filmi)
Tüm Bilgiler
Prometheus izle (2012-Uzay Filmi) Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler 
Türkçe Dublaj
İnsanoğlunun varoluşuna dair araştırmalar yapan Scott ve diğerleri, birbirlerinden farklı yeteneklere sahiptirler. Yetenekli ve akıllı insanlar bir araya geldikten sonra evrenin başlangıcına doğru uzun bir yolculuk yapacaklar. İnsan ırkının varoluşuna kadar inen ekibi büyük tehlikeler bekliyor olacak. Ekibin böylesine tehlikeli yolculuğa çıkmadan önceki hedefleri insanoğlunun geleceğini kurtarmaktır ve bunu yaparlarken epeyce zorlanacaklar. Bu amaç uğruna dünyanın sonunun gelmesi de ihtimaller arasındadır. Bilim Kurgu ve fantastik film yapımlarıyla sinema dünyasında ön plana çıkan Ridley Scott imzalı filmin çekimleri çok gizli yürütülmüştür. 2012 ABD ve İngiltere'nin ortaklığıyla gösterime giren filmin senaryosunu Jon Spaihts, Damon Lindelof, Dan O'Bannon üçlüsünün kaleme aldığını görüyoruz. Prometheus izle (2012), Prometheus türkçe dublaj ve altyazılı izle, Prometheus 1080p full hd görüntü kalitesiyle burada sizlerle. İzlediğiniz film hakkında, olumlu veya olumsuz düşünceleriniz var ise yorum kısmından yazmayı ihmal etmeyiniz.
 • 2012
 • ABD,United Kingdom
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 272
 • 0
Avatar 2 Full HD izle
Tüm Bilgiler
Avatar 2 Full HD izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Avatar 2 İçin Geri Sayım BaşladıAvatar 2, tıpkı ilk filmde olduğu gibi sinema adına yeni bir çağ başlatacak yeniliklerle gelmesi bekleniyor. 2009 yılında vizyona giren Avatar özellikle çığır açtığı görsel efektleri ile büyük yankı uyandırmış ve devasa bir hasılat elde etmişti. Filmin yönetmen koltuğunda ise Terminator, Titanik, Yaratık 2 gibi yine zamanına damga vurmuş filmlerin ardındaki yönetmen James Cameron var. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi Avatar’ın ikinci bölümünün de 2-D, 3-D ve IMAX 3-D seçenekleri ile vizyona girmesi bekleniyor. Film 22. yüzyılda, Pandora adlı bir uyduda geçiyor. İlk filmden hatırlanacağı üzere gelecekte dünyanın doğal kaynakları ve enerjisi bittiğinden dünya dışına yeni keşifler düzenleniyor ve akabinde mineral olarak oldukça zengin olan Pandora bulunuyordu. İnsanların yaşaması için elverişli olmadığından bilim adamları sinirsel bağlantı aracılığı ile avatar adında Na'vi-İnsan melezi biyolojik bedenleri kullanıyorlardı.Avatar 2 Görsel Bir ŞölenAvatar 2, ilk filmin kaldığı yerden devam edecek. Filmde tıpkı ilk filmde olduğu gibi Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang başrolleri paylaşacaklar. Yönetmen James Cameron, 3 devam filmi daha düşündüğünden ikinci ve üçüncü filmlerin çekimlerini eş zamanlı yürütüyordu. Çekimleri 2017’de başlayan Avatar 2’nin Aralık 2021’de seyirci ile buluşması bekleniyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve bilim kurgu sinemasında bir devrim olarak görülen ilk filmin devamına 250 milyon dolarlık bütçe ayrıldı.
 • 2021
 • ABD
 • 720P
 • 637
 • 0
Godzilla vs Kong izle
Tüm Bilgiler
Godzilla vs Kong izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Godzilla vs Kong Türkçe Dublaj izle2020 Mart ayında izleyiciyle buluşması beklenen Godzilla vs. Kong filminin yapımcısı Warner bros. Tarafından ileri bir tarihe ertelenince filmi merakla bekleyenler hüsrana uğradı. İlk olarak 1962 yılında karşı karşıya gelen sinema tarihinin bu korkunç iki canavarı daha önce başrollerini yine kendilerinin üstlendiği ayrı ayrı filmlerde boy göstermişti. 2014 yılında vizyona giren Godzilla’nın ardından 2017 yılında Kong: Skull İsland beyazperdedeki yerine almıştı. Monsterverse adını alan bu evrenin üçüncü filmi ise 2019 yılı içerisinde Godzilla: King of the Monsters ile seyirciyle buluştu. Bu üç filmin ardından iki devimizi karşı karşıya getirmeyi düşünen yapımcılar izleyicilere kalite bir film sunma gerekçesiyle mart ayındaki gösterim tarihini 2020’nin son aylarına çektiler.Godzilla vs. Kong Dövüş BaşlasınYönetmenliğini korku gerilim filmlerinden tanıdığımız Adam Wingard’ın üstlendiği filmde King Kong ve Godzilla’ya Eiza González, Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård gibi isimler eşlik ediyor. Eric Paerson ve Max Borenstein ikilisi filmin senaryosunu kaleme almış. Bol greenbox’lı bu film tabi ki aksiyon ve macera severlere hitap etmesi bekleniyor. Godzilla vs. Kongfilmi hem manga severlere hem de diğer izleyicilere hitap etmesi beklenen bir film. İnternet üzerinden de hd keyfi ile hem Türkçe dublaj hem de Türkçe altyazılı izleme imkânıyla güzel bir sinema keyfi yaşatacaktır. Bugünlerde ne izlesem niye düşünenler için Godzilla vs. Kong güzel bir seçenek olacaktır.Bluefilmizle.com iyi seyirler diler.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • 520
 • 0
The Platform Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
The Platform Tek Parça izle Bilim Kurgu Filmleri, Netflix Filmleri 
Türkçe Dublaj
The Platform (El Hoyo) 1080P Full izleBeyaz perde alternatifi olarak ağır ağır hayatımıza girmiş olan Netflix’in bize sunduğu iyi işlerden biri daha “The Platform”. Bazı benzer noktalar sebebi ile bizlere Saw ve Cube filmlerini anımsatsa da The Platform (El Hoyo)  oldukça felsefik ve farklı bir senaryoya sahip. Yayınlandığı günden bu yana olumlu ve olumsuz pek çok eleştiriye uğrayan film özellikle final sahnesi ile tartışma konusu oldu. Yönetmenliğini  Galder Gaztelu-Urrutia yapmıştır. Şimdiye kadar kısa metraj filmler çeken yönetmenin ilk uzun metrajlı filmi ; ” The Platform (El Hoyo)” yönetmenin yeteneğini oldukça net bir şekilde ortaya koymuştur. Film yönetmenin yanı sıra İspanyol sinemasının farkını da ortaya koymuştur.The Platform (El Hoyo) Sürpriz Sonlu İspanyol Filmi ile Şaşırmaya Hazır OlunThe Platform (El Hoyo) filmi çok katlı bir hapishane içerisinde geçmektedir. Her katında iki kişi yaşayan bu hapishanede; yiyecekler ilk olarak üst katta yaşayan insanlara verilmektedir, sonrasında arta kalanlar sırasıyla alt katta olan insanlara verilir. Bu düzen içinde üst kattakilerin yiyecekleri aşırı tüketmeleri ve israfları sonucu diğer insanlar ciddi boyutlara varan bir açlıkla yüzleşirler ve bununla mücadele başlar. Bir hapishane içerisinde yaşanan olaylar üzerinden dünya üzerinde yaşanan sınıfsal ayrım ve adaletsizlik izleyiciye anlatılmaya çalışılır. Kısım kısım başka filmlerle benzerlikler görülse de filmin final sahnesi oldukça başarılı ve şaşırtıcıdır.
 • 2019
 • Spain
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 301
 • 0
Aykut Enişte Full HD izle
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte Full HD izle 2019 Filmleri, 2020 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aykut Enişte filmi ücretsiz ve donmadan 1080P full hd kalitede izleyin.Türk filmlerinin en başarılı olduğu komedi/aile türünde 2019 yılı çıkışlı film uzun metrajlı filmler kategorisinde yer alıyor. Dağıtımını CJ Entertainment Turkey’ in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ ve Ege Kökenli gibi başarılı oyuncuların bulunduğu filmin ana teması ise yalnız bir adamın üzerinden anlatılıyor.Filmin konusuna gelecek olursak; yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemini oldukça yoğun olarak yaşayan Aykut Enişte’ nin başından geçenler anlatılıyor. Evlenip bir aile sahibi olmanın hayalini kurmakta olan Aykut’un hayalleri maalesef ki askıda kalacaktır. Filmde tanıştığı Sevgili Nurhan ile yıllardır hayaliyle yatıp kalktığı bir yuva kurmanın eşiğine gelen Aykut aklının ucundan bile geçmeyen bir son dakika gelişmesiyle karşılaşır. Düğününe yaklaşık bir hafta gibi bir süre kalan Aykut’un dükkânına hırsız girer ve varını yoğunu hırsızlara kaptırır. Hırsızın girmesi de yetmezmiş gibi birçok belayı da yanında getirir. Domino taşı etkisiyle başını beladan belaya taşıyan Aykut için tehlike çanları çalmaktadır. Dükkânın masraflarını karşılamak için önceden anlaşılmış olan sigortadan görevli olarak gelen Gülşah hanımın Aykut Enişte’ den minik bir iyilik istemesi ile filmdeki bütün karakterlerin hayatı değişecektir. Yıllardır yalnızlığın kurbanı olan ve uzunca bir süredir de bir aile sahibi olmak isteyen Aykut bu sefer de iki aile arasında kalır ve birden bire çifte düğün yapmanın eşiğinde bulur kendini. Yalnız olduğu kadar kurnazlığıyla da bilinen Aykut Enişte bu durumdan sıyrılıp normal hayatına dönmek için elinden geleni yapar.Her yıl onlarca komedi filminin vizyona girdiği ülkemizde bu dalda başarıyı yakalamak oldukça zor. 562 472 kişilik gişe sayısı ile birlikte bunun en büyük kanıtlarından birisi Aykut Enişte’ de. Bu tür filmlerde 150.000’in baraj olarak görüldüğü komedi sektöründe 500.000’in üzerine çıkmak da haliyle büyük başarı olarak görülüyor. Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 2.802
 • 2
Bilim kurgu filmleri izlemenin en kolay yolu bluefilmizle.com sayfamızda kategoriyi en hızlı şekilde bulmaktır.