Resistance Full HD izle
Tüm Bilgiler
Resistance Full HD izle Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Altyazı
Film, hikayesini 2. dünya savaşı sırasında yaşanan gerçek olayları izleyicisine aktarıyor. Marcel Marceau'nun gerçek yaşam biyografisini anlatan Resistance adlı yapım, II.Dünya Savaşı sırasında on bin yetimin hayatını kurtarmak için Fransız Direnişi ile birlikte çalışan bir grup Yahudi İzci'nin hikayesi anlatılıyor...
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 292
 • 0
Müslüm izle (Müslüm GÜRSES Filmi)
Tüm Bilgiler
Müslüm izle (Müslüm GÜRSES Filmi) Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Müslüm filmi ücretsiz ve donmadan 1080P full hd kalitede izleyin.FİLM HAKKINDA BİLGİLER (GENEL ÖZET)Tüm Türkiye’de merakla beklenen Müslüm filmi yayına girdi. Ünlü sanatçı Müslüm GÜRSES’in yaşantısını ekranlara taşındı. Sayılan sanatçının filmi insanları duygusal olarak etkilemeyi ve gözyaşlarına boğmayı başardı. Başarılı oyuncu kadrosu ve mükemmel film ekibini izleyenler takdir etti. Müslüm filminin çekim amacı ona adına bir hatıra yaşatmak ve hayatındaki tüm olumlu olumsuz hikayeleri tüm insanların bilmesini sağlamaktı. Hafızalara kazınan isim Müslüm GÜRSES’in doğumunda ölümüne kadar olan zamanda başına neler geldiğine hep beraber tanıklık edeceğiz.YAPIMCI VE OYUNCU KADROSUYönetmen koltuğunda Can UKAY ve yapımcılığını Mustafa USLU ve Nuri YILDIRIM’ın üstlendiği filmde Müslüm karakterinin çocukluğunu Şahin KENDİRCİ gençliğini ise Timuçin ESEN canlandırmıştır.VİZYONA GİRİŞ2018 yılının Ekim ayında vizyona giren film 38. Haftada 6.480.552 seyirci 84.601.183,17 TL hasılata ulaşmayı başarmıştır. Bir ses yarışmasında adını duyuran Şahin KENDİRCİ birçok filmde başröl olarak görecek gibiyiz.Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 2018
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 377
 • 0
Aykut Enişte Full HD izle
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte Full HD izle 2019 Filmleri, 2020 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aykut Enişte filmi ücretsiz ve donmadan 1080P full hd kalitede izleyin.Türk filmlerinin en başarılı olduğu komedi/aile türünde 2019 yılı çıkışlı film uzun metrajlı filmler kategorisinde yer alıyor. Dağıtımını CJ Entertainment Turkey’ in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ ve Ege Kökenli gibi başarılı oyuncuların bulunduğu filmin ana teması ise yalnız bir adamın üzerinden anlatılıyor.Filmin konusuna gelecek olursak; yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemini oldukça yoğun olarak yaşayan Aykut Enişte’ nin başından geçenler anlatılıyor. Evlenip bir aile sahibi olmanın hayalini kurmakta olan Aykut’un hayalleri maalesef ki askıda kalacaktır. Filmde tanıştığı Sevgili Nurhan ile yıllardır hayaliyle yatıp kalktığı bir yuva kurmanın eşiğine gelen Aykut aklının ucundan bile geçmeyen bir son dakika gelişmesiyle karşılaşır. Düğününe yaklaşık bir hafta gibi bir süre kalan Aykut’un dükkânına hırsız girer ve varını yoğunu hırsızlara kaptırır. Hırsızın girmesi de yetmezmiş gibi birçok belayı da yanında getirir. Domino taşı etkisiyle başını beladan belaya taşıyan Aykut için tehlike çanları çalmaktadır. Dükkânın masraflarını karşılamak için önceden anlaşılmış olan sigortadan görevli olarak gelen Gülşah hanımın Aykut Enişte’ den minik bir iyilik istemesi ile filmdeki bütün karakterlerin hayatı değişecektir. Yıllardır yalnızlığın kurbanı olan ve uzunca bir süredir de bir aile sahibi olmak isteyen Aykut bu sefer de iki aile arasında kalır ve birden bire çifte düğün yapmanın eşiğinde bulur kendini. Yalnız olduğu kadar kurnazlığıyla da bilinen Aykut Enişte bu durumdan sıyrılıp normal hayatına dönmek için elinden geleni yapar.Her yıl onlarca komedi filminin vizyona girdiği ülkemizde bu dalda başarıyı yakalamak oldukça zor. 562 472 kişilik gişe sayısı ile birlikte bunun en büyük kanıtlarından birisi Aykut Enişte’ de. Bu tür filmlerde 150.000’in baraj olarak görüldüğü komedi sektöründe 500.000’in üzerine çıkmak da haliyle büyük başarı olarak görülüyor. Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 2.863
 • 2
Biyogra filmleri izle kategorisi özgeçmişi anlatan türkçe dublaj ve 1080P kalitede izle