Jungle (Orman) Filmi 1080P izle
Tüm Bilgiler
Jungle (Orman) Filmi 1080P izle Gerilim Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
2017 yılında vizyona giren Jungle sinema filmi izle. Film konusu ve oyuncu kadrosu nedir? Güney Amerika’da geçen hikaye neyi anlatıyor?JUNGLE FİLM İZLEÖğretmen Marcus, gezgin Yossi ve fotoraf sanatçısı olan Kevin ile birlikte amazon ormanlarına keşif için giderler. 1980 senelerinde seyyah Yossi 22 yaşlarındadır. Aksiyon ve adrenalin tutkunu olmasına rağmen bu büyük orman onu bile korkutacaktır. Ekibe rehberlik etmesi için henüz yeni tanıştıkları arkadaşları Karl Ruprechter yanlarında yol göstermek için yardım edecektir. Ormanın derinliklerine doğru ilerlerken çok fazla olaylar ile karşılaşıp hayatta kalma mücadelesi vermenin bu kadar kolay olmadığı anlayacaklardır. Büyük amazon ormanlarında son gördükleri belki de ağaçtan başka bir şey değil.OYUNCU KADROSUDaniel Radcliffe  (Yossi Ghinsberg)Yasmin Kassim  (Kina)Luis Jose Lopez (Tico)Lily Sullivan  (Amie)Jacek Koman  (Moni Ghinsberg)Angie Milliken  (Stela Ghinsberg)John Bluthal  (Uncle Nissim)
 • 2017
 • Avustralya
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 353
 • 0
Kaçış Odası Full HD izle (Escape Room)
Tüm Bilgiler
Kaçış Odası Full HD izle (Escape Room) Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Gerilim filmi, kaçış odası izle ile çılgın arkadaşların girdikleri oyundaki heycanlarına ortak olun. Kaçış odası filmini full hd izle.Kaçış Odası Film KonusuBirkaç arkadaş Jeff ile Ben arkadaşları Jess ve Angie gibi yakın arkadaşlarını ile konuşup ikna ederek dünyaca gündemde ve popüler olan "kaçış odası" oyununa girmek için Los Angeles şehrinin en korkutucu odalarında birine giderler. Dört arkadaşın odadaki işaretleri bulup evden çıkmak için oyunu tamamlamak zorundadırlar. 55 dakika içerisinde oyunu bitirmeleri gerekirken daha önceki oyundan içeride ip ile bağlı kalan birini gördüklerinde ölümler başlayacak ve oyun korkutucu bir film halini alacaktır. Bluefilmizle.com kaçış odası izle filmini sunar. 
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.2
 • 213
 • 0
Aykut Enişte Full HD izle
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte Full HD izle 2019 Filmleri, 2020 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aykut Enişte filmi ücretsiz ve donmadan 1080P full hd kalitede izleyin.Türk filmlerinin en başarılı olduğu komedi/aile türünde 2019 yılı çıkışlı film uzun metrajlı filmler kategorisinde yer alıyor. Dağıtımını CJ Entertainment Turkey’ in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ ve Ege Kökenli gibi başarılı oyuncuların bulunduğu filmin ana teması ise yalnız bir adamın üzerinden anlatılıyor.Filmin konusuna gelecek olursak; yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemini oldukça yoğun olarak yaşayan Aykut Enişte’ nin başından geçenler anlatılıyor. Evlenip bir aile sahibi olmanın hayalini kurmakta olan Aykut’un hayalleri maalesef ki askıda kalacaktır. Filmde tanıştığı Sevgili Nurhan ile yıllardır hayaliyle yatıp kalktığı bir yuva kurmanın eşiğine gelen Aykut aklının ucundan bile geçmeyen bir son dakika gelişmesiyle karşılaşır. Düğününe yaklaşık bir hafta gibi bir süre kalan Aykut’un dükkânına hırsız girer ve varını yoğunu hırsızlara kaptırır. Hırsızın girmesi de yetmezmiş gibi birçok belayı da yanında getirir. Domino taşı etkisiyle başını beladan belaya taşıyan Aykut için tehlike çanları çalmaktadır. Dükkânın masraflarını karşılamak için önceden anlaşılmış olan sigortadan görevli olarak gelen Gülşah hanımın Aykut Enişte’ den minik bir iyilik istemesi ile filmdeki bütün karakterlerin hayatı değişecektir. Yıllardır yalnızlığın kurbanı olan ve uzunca bir süredir de bir aile sahibi olmak isteyen Aykut bu sefer de iki aile arasında kalır ve birden bire çifte düğün yapmanın eşiğinde bulur kendini. Yalnız olduğu kadar kurnazlığıyla da bilinen Aykut Enişte bu durumdan sıyrılıp normal hayatına dönmek için elinden geleni yapar.Her yıl onlarca komedi filminin vizyona girdiği ülkemizde bu dalda başarıyı yakalamak oldukça zor. 562 472 kişilik gişe sayısı ile birlikte bunun en büyük kanıtlarından birisi Aykut Enişte’ de. Bu tür filmlerde 150.000’in baraj olarak görüldüğü komedi sektöründe 500.000’in üzerine çıkmak da haliyle büyük başarı olarak görülüyor. Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 2.802
 • 2
Gerilim filmleri izle oldukça tutulan ve türkçe dublaj olarak yayınlanan full hd filmleri izleyin.