Lanetli Çocuk 2 Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Lanetli Çocuk 2 Türkçe Dublaj izle Gizem Filmleri, Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Devam filminde, Heelshire Köşküne, geçmişinden habersizce taşınan ailenin yaşadığı korku dolu olaylar anlatılacak. Köşk ile için oldukça büyük ve tamda aradıkları gibi bir yerdir. Eve yerleştikten sonra ailenin en küçük oğlu, kendisi ile aynı boyutlardaki oyuncak bebekle arkadaşlık kuracak. Brahms adını verdiği bebekle ilişkisi tehlikeli boyutlara gelince felaket tüm aileyi etkisi altına alacaktır.
 • 720P
 • IMDb 4.3
 • 153
 • 0
Sherlock Holmes 3 izle (2021)
Tüm Bilgiler
Sherlock Holmes 3 izle (2021) Aksiyon Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sherlock Holmes 3 Macera Kaldığı Yerden Devam EdiyorSherlock Holmes 3, ilki 2009 yılında vizyona giren ve oldukça ses getiren filmin üçüncü halkası. 1854 yılında Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan dünyaca ünlü dedektifi bu yeni uyarlamada adını Avengers filmleri ile duymaya alışık olduğumuz süper star Robert Downey Jr. canlandırıyor. 90 milyon dolarlık bütçesine karşılık 524 milyon gelir elde eden ilk filmin ardından yine aynı ekiple 2011 yılında Sherlock Holmes: Gölge Oyunları vizyona girmiş ve yine ilk film kadar başarılı olmuştu. Bu ikinci film ilk filmde açık kalan kapıların hepsini kapatırcasına yanıtlar sunuyordu ancak beraberinde seyircilerde yeni soru işaretleri de uyandırıyordu.Sherlock Holmes 3: Yeni Bulmacalar Yeni CevaplarSherlock Holmes 3 ise ikinci filmin izinden gidiyor ve ikinci filmdeki soruları cevaplıyor. 22 Aralık 2021’de seyirci ile buluşması beklenen filmin yönetmen koltuğunda Dexter Fletcher oturuyor. Senaryosunu Chris Brancato’nun yazdığı bu üçüncü halkada yine BAFTA ve Altın Küre ödülleri sahibi Robert Downey Jr. başrolde olurken ona yine önceki filmlerde olduğu gibi karizmatik İngiliz aktör Jude Law eşlik ediyor. İlk iki filmde yönetmen koltuğuna oturan ve Sherlock Holmes’e yeni bir vizyon kazandıran Guy Ritchie bilinmeyen sebeplerden ötürü bu sefer en son Oscar ödüllü Bohemian Rhapsody ile hatırlayacağımız Dexter Fletcher’a bırakmış durumda. Filmin konusu tam olarak netleşmemiş olsa da tıpkı ilk iki filmde olduğu gibi seyirciye hem heyecanlı hem de eğlenceli saatler vaat edeceği kesin. 
 • 2021
 • ABD
 • 720P
 • 299
 • 0
Aykut Enişte Full HD izle
Tüm Bilgiler
Aykut Enişte Full HD izle 2019 Filmleri, 2020 Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aykut Enişte filmi ücretsiz ve donmadan 1080P full hd kalitede izleyin.Türk filmlerinin en başarılı olduğu komedi/aile türünde 2019 yılı çıkışlı film uzun metrajlı filmler kategorisinde yer alıyor. Dağıtımını CJ Entertainment Turkey’ in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ ve Ege Kökenli gibi başarılı oyuncuların bulunduğu filmin ana teması ise yalnız bir adamın üzerinden anlatılıyor.Filmin konusuna gelecek olursak; yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemini oldukça yoğun olarak yaşayan Aykut Enişte’ nin başından geçenler anlatılıyor. Evlenip bir aile sahibi olmanın hayalini kurmakta olan Aykut’un hayalleri maalesef ki askıda kalacaktır. Filmde tanıştığı Sevgili Nurhan ile yıllardır hayaliyle yatıp kalktığı bir yuva kurmanın eşiğine gelen Aykut aklının ucundan bile geçmeyen bir son dakika gelişmesiyle karşılaşır. Düğününe yaklaşık bir hafta gibi bir süre kalan Aykut’un dükkânına hırsız girer ve varını yoğunu hırsızlara kaptırır. Hırsızın girmesi de yetmezmiş gibi birçok belayı da yanında getirir. Domino taşı etkisiyle başını beladan belaya taşıyan Aykut için tehlike çanları çalmaktadır. Dükkânın masraflarını karşılamak için önceden anlaşılmış olan sigortadan görevli olarak gelen Gülşah hanımın Aykut Enişte’ den minik bir iyilik istemesi ile filmdeki bütün karakterlerin hayatı değişecektir. Yıllardır yalnızlığın kurbanı olan ve uzunca bir süredir de bir aile sahibi olmak isteyen Aykut bu sefer de iki aile arasında kalır ve birden bire çifte düğün yapmanın eşiğinde bulur kendini. Yalnız olduğu kadar kurnazlığıyla da bilinen Aykut Enişte bu durumdan sıyrılıp normal hayatına dönmek için elinden geleni yapar.Her yıl onlarca komedi filminin vizyona girdiği ülkemizde bu dalda başarıyı yakalamak oldukça zor. 562 472 kişilik gişe sayısı ile birlikte bunun en büyük kanıtlarından birisi Aykut Enişte’ de. Bu tür filmlerde 150.000’in baraj olarak görüldüğü komedi sektöründe 500.000’in üzerine çıkmak da haliyle büyük başarı olarak görülüyor. Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 1.922
 • 2
Gizem filmleri izle full hd ve türkçe dublaj filmler ile 1080P görüntü kalitesi sizin için yüklenmiştir.