5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kardeşim Benim 2 Full izle (Cehennem)
İMDb 4.5 720P
  •  Süre: 115 Dakika
  • Ülke:
  • 295İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Kardeşim Benim 2 Full izle (Cehennem)

-

Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2 Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Kardeşim Benim 2 online film izleme sayfamızda Full HD izle.

Kardeşim Benim 2 Film Konusu Nedir?
2015 yılındaki ilk filmin başarısından sonra Kardeşim benim 2 2017 yılında beyazperdedeki yerini aldı. Ünlü kardeşler Ozan ve Hakan’ın yakın arkadaşları Tato, Hakan’ın düğününden iki gün önce ölür. İki kardeş düğün hazırlığı yaparken cenaze için apar topar arkadaşlarının gömüleceği köye giderler. Kızı Didem’in Hakan’la evlenmesine pek sıcak bakmayan Muzaffer kızını ikna etmeye çabalarken bir yandan da damadın en ufak bir hatasını arar. Köye gitmek için yola çıkan ikilinin başına gelmeyen kalmaz. Ege, İç Anadolu derken kendilerini Karadeniz’de bulurlar. Tato’nun dirilmesi, aniden ortaya çıkan aşk ve yetişilmesi gereken bir düğün ile işler iyice arapsaçına döner. Bu kahkaha tufanını izlemek için Kardeşim Benim 2 izle yazarak aratma yapmanız yeterlidir.
Kardeşim Benim 2 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
  Web Sitesi: http://www.kardesimfilm.com/
Yorum Alanı