6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kung Fu Panda 4 izle (Animasyon Filmi)
İMDb 7.9 720P
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • 418İZLENME

    1BEĞEN

    1BEĞENME

Kung Fu Panda 4 izle (Animasyon Filmi)

-

Kung Fu Panda 4

Ponun uzun zamandan beri ortalıkta görünmeyen babası birdenbire kendisini gösterir ve tekrar bir araya gelen ikili, yepyeni panda karakterleriyle tanışmak için gizli bir panda cennetine doğru yolculuğa çıkar. Ancak doğaüstü güçlere sahip olan kötü kahraman Kai, tüm kung fu efendilerini bozguna uğratmak için Çini istila etmeye başlar. Po ise imkansız olanı yapmak zorundadır; yani Kung Fu Panda çetesinin son hâlini alabilmesi için eğlenmeyi seven, sakar erkek kardeşleriyle dolu bir kasabayı eğitmelidir.

Kung Fu Panda 4 izle

Kung Fu Panda 4 720p full hd türkçe dublaj altyazılı tek parça izle, Kung fu kendisine özgü havasıyla ve insanlarca daima merak edilmiş olan bir uzak doğu dövüş sanatıdır. Kimimiz onu filmlerde kimimiz ise çizgi filmlerden tanırız bu sanatı.Eminim her kişi hayatında en az bir kere uzak doğu dövüş sanatlarına ilgi salmıştır.
Kung fu panda 4 izle çizgi filminin konusu da adından anlaşılacağı gibi uzak dövüş sanatı olan kung fu üzerine kurulmuştur.Serinin önceki yapıtlarını izlemiş birisi olarak ana karakterimiz olan panda Po’nun efsanevi maceralarına kaldığımız yerden devam edeceğiz, kötülerle savaşıp iyiliği esas kılacağız ve tabi ki daima aç olan panda midemizi alışılmış uzak doğu yemekleriyle dolduracağız. Kung fu panda 4 izle filminin yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh'un üstlendiği sevilen animasyon yapımda senaryo gene Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po'ya Jack Black hayat verirken, kendine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen'den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor.
  Web Sitesi: http://www.kungfupanda.com/
Yorum Alanı