5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi izle
İMDb 4.6 720P
  •  Süre: 92 Dakika
  • Ülke:
  • 306İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi izle

-

Arctic Justice

Kutup Köpekleri filmi izle, 2019 animasyon ve macera türündeki sinema filmi Arctic Dogs Türkçe dublaj ve tek parça full hd izleyin.

Film konusunda kuzey kutbunun en hızlı kurye köpeği olmayı hedefleyen Swifty’in hikayesini izleyeceğiz. Büyük bir kutup posta şirketinde dağıtım görevlisi olarak çalışan Swifty’in en seri posta dağıtan kutubun en hızlı yıldız köpeği olmaktır. Bu yıldız ve kahraman posta köpeğine husky adı verilmiştir. Bu görevi o kadar istemektedir ki aklı ona şöyle bir iş yaptırmıştır. Kutup Köpekleri kutupdaki kızaklardan birini habersizce alıp gizemli bir kargoyu daha gizemli bir yere götürmek için yollara düşer. Postayı götürmek için çıktığı yolda kutbu eritmek ve bölgeyi komple yok etmek için plan kuran demir ayakları martı çetesi görmektedir. Arctic Dogs filminde Aaron Woodley yönetmen koltuğunda oturduğu animasyon filminde 9,86 milyon dolar hasılat yapılmıştır.
Yorum Alanı