7.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Mekanik Full HD izle (2011)
İMDb 6.6 720P

Mekanik Full HD izle (2011)

-

Mekanik

Mekanik Jason Stathon filmi izle. Zorlu düşmanlarla baş etmek zorunda kalan başröl oyuncumuzu aksiyon dolu sahneler bekliyor. Mekanik filmi izle.

Birinci sinema filmi 1972 senesinde çekilmiş olan film yönetmen Simon West tarafından 2011 senesinde Jason Statham ın başrolünde tekrardan çekildi. Aksiyon, Gerilim ve Suç türlerindeki filmde yeraltındaki örgütlerin düşmanlarını ortadan kaldırmak için suikastçilerine verdikleri isim " Mekanik " tir. Arthur Bishop (Jason Statham) profesyonel ve işini hakkıyla yapan bir mekaniktir. Mekaniklerin iş anlaşmalarını ayarlayan menajerleride bulunmaktadır. Koca Harry bu menajerlerin başında gelmektedir Arthur Bishop Harry i bir takım nedenlerden dolayı ortadan kaldırmak mecburiyetinde kalmıştır. Vijdan azabı çeken Arthur Bishop ile Harry'nin oğlu Steve (Ben Foster) ile aralarında tuhaf bir birliktelik başlar. Bol aksiyon film sevenlerin kaçırmamasını öneri eder iyi seyirler dileriz. Yorumlarınız bizler için değerlidir bluefilmizle.Com iyi seyirler.
  Web Sitesi: http://cinemamalaysia.com.my/film/info/?id=Mekanik_319
Yorum Alanı