5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Recep İvedik 2 1080P izle
İMDb 4.2 720P
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • 713İZLENME

    0BEĞEN

    1BEĞENME

Recep İvedik 2 1080P izle

-

Recep İvedik 2

RECEP İVEDİK 2 FULL YERLİ FİLM İZLE


Recep İvedik 1 filminde müthiş bir gişe ve hasılat elde eden Şahan Gökbakar, hiç zaman kaybetmeden serinin ikinci filmin çekimlerine başladı ve tam 1 yıl sonra 13 Şubat 2009 yılında vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda yine Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar otururken, oyuncu kadrosunda değişiklikler oldu. Başrolde Şahan Gökbakar’a bu kez Zeynep Çamcı ve Asiye Dinçsoy eşlik ettiler.

 

Recep İvedik 2 filmin konusu ise yine Recep’in çılgınlıkları ve serseri mayın gibi ortalarda dolaşarak bir yere çarpma girişimleri hızla devam ediyor. Recep çoğu zaman güldürse de bazı sahnelerde kendinden beklenilmeyecek şekilde konuşma ve düşüncelere bürünmesi filmi çok daha anlamlı yapıyor. Bu bölümde efsane karakterimiz babaannesiyle geçen maceralarına odaklanıyor. Yaşlı olsa da pek çok kişiyi mezara gönderecek cinste bir kadın olan babaannesi aynı zamanda çok da tuhaf birisidir.

RECEP İVEDİK 2 SİNEMA FİLMİ


Babaannesinin sürekli Recep’ten istediği şeyler vardır. Bu Recep için çok zor olsa da istediği şeyler yedi cihanın başına Recep’i bela etmekten başka bir işe yaramaz. En büyük isteği torununun adam olmasıdır. Bu Recep için her ne kadar zor gibi görünse de dahası da vardır. Bir iş bulmasını, maaşı olmasını, sevgili bulmasını, onu sevmesini, mutlu olmasını istiyor. Babaannesinin sözünü dinleyen ve uygulamaya koyulan Recep, iş aramaya başlar. Bulduğu işleri, hal ve hareketlerinden dolayı kaybeden Recep, çareyi kuzeni Hakan’a gitmekte bulur. Hakan’ı yine kendi yöntemleriyle ikna etmeyi başaran Recep, büyük bir danışmanlık şirketinin başında olan Hakan’ın yanında çalışmaya başlar. Ancak hiç alışık olmadığı bu hayata adapte olmakta zorlanan Recep, ortalığı yine birbirine katacak.

RECEP İVEDİK 2 HASILATI


Recep İvedik 2 filmin çekimleri İstanbul, Antalya, Üsküp illerinde yapıldı. İMDB sitesinden alınan verilere göre Recep İvedik 2 filmine verilen oy toplamı 18.166 olurken, ortalaması 4.2 olarak belirlenmiş. İlk filmdeki izleyici sayısını yakalamayı başaran filmde 4.333.144 izleyici sinemalarda Recep İvedik 2 filmini izledi. Toplamda 33.493.326 hasılat ile kazancını biraz daha arttırmayı başardı. Yüksek çözünürlüklü olarak bu filmi izlemek istiyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz. Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
  Web Sitesi: http://www.recepivedik.com/
Yorum Alanı