5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Şansımı Seveyim Full izle
İMDb 6.5 720P
  •  Süre: 92 Dakika
  • 290İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Şansımı Seveyim Full izle

-

Şansımı Seveyim

Şansımı Seveyim 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Şansımı Seveyim Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.

Şansımı Seveyim
Hayatında sürekli aksilikler ve şanssızlıklar yaşayan Sebahattin büyüdüğü mahalleye dönüş yapınca mahalleli telaşa kapılır. Hayatında bir kırılma noktası yaşayacağını düşünürken mahalle komşusu Yaprak ile tanışır. Kaderini değiştirmek için bu tanışmayı fırsat bilir ama önünde büyük bir engel vardır. Yaprak, Sebahattin yıllar önce ahını aldığı Durmuş’un kardeşidir. Ve birlikte olmaları için tek şans Sebahattin’in Durmuşa kendisini affettirmesidir. En yakın arkadaşı İzzet ile birlikte çeşitli planlar yaparak Durmuş’u ikna etmeye çalışırken Sebahattin, Yaprak, Durmuş, İzzet ve mahallelinin başına ilginç ve komik olaylar gelir. 2017 yılında gösterime giren bu yerli komedi filmini izlemek için internet tarayıcınızın arama kısmına Şansımı Seveyim izle yazmanız yeterlidir.Şansımı Seveyim Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
  Web Sitesi: http://taffpics.com/sansimi-seveyim
Yorum Alanı