5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Sherlock Holmes 3 izle (2021)
720P
  • Ülke:
  • 414İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Sherlock Holmes 3 izle (2021)

-

Sherlock Holmes 3

Sherlock Holmes 3 Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Sherlock Holmes 3, ilki 2009 yılında vizyona giren ve oldukça ses getiren filmin üçüncü halkası. 1854 yılında Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan dünyaca ünlü dedektifi bu yeni uyarlamada adını Avengers filmleri ile duymaya alışık olduğumuz süper star Robert Downey Jr. canlandırıyor. 90 milyon dolarlık bütçesine karşılık 524 milyon gelir elde eden ilk filmin ardından yine aynı ekiple 2011 yılında Sherlock Holmes: Gölge Oyunları vizyona girmiş ve yine ilk film kadar başarılı olmuştu. Bu ikinci film ilk filmde açık kalan kapıların hepsini kapatırcasına yanıtlar sunuyordu ancak beraberinde seyircilerde yeni soru işaretleri de uyandırıyordu.

Sherlock Holmes 3: Yeni Bulmacalar Yeni Cevaplar

Sherlock Holmes 3 ise ikinci filmin izinden gidiyor ve ikinci filmdeki soruları cevaplıyor. 22 Aralık 2021’de seyirci ile buluşması beklenen filmin yönetmen koltuğunda Dexter Fletcher oturuyor. Senaryosunu Chris Brancato’nun yazdığı bu üçüncü halkada yine BAFTA ve Altın Küre ödülleri sahibi Robert Downey Jr. başrolde olurken ona yine önceki filmlerde olduğu gibi karizmatik İngiliz aktör Jude Law eşlik ediyor. İlk iki filmde yönetmen koltuğuna oturan ve Sherlock Holmes’e yeni bir vizyon kazandıran Guy Ritchie bilinmeyen sebeplerden ötürü bu sefer en son Oscar ödüllü Bohemian Rhapsody ile hatırlayacağımız Dexter Fletcher’a bırakmış durumda. Filmin konusu tam olarak netleşmemiş olsa da tıpkı ilk iki filmde olduğu gibi seyirciye hem heyecanlı hem de eğlenceli saatler vaat edeceği kesin.

 
Yorum Alanı