5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Tavşan Jojo Full HD izle
İMDb 8.0 720P

Tavşan Jojo Full HD izle

-

Jojo Rabbit

Tavşan Jojo: İkinci Dünya Savaşına Çocuk Gözlerinden Bakmak


Jojo Rabbit, geçtiğimiz senenin belki de en çarpıcı filmlerinden bir tanesiydi. 2. Dünya Savaşı esnasında ufak bir çocuğun gözünden Hitler ve Nazileri anlatan film her ne kadar çok iyi eleştiriler almış olsa da bir o kadar tartışmalara da neden oldu. 18 Ekim 2019'da ABD'de, 24 Ekim 2019'da Yeni Zelanda'da ve 31 Ocak 2020'de Türkiye'de gösterime giren ve genel olarak oldukça sevilen filmin başrollerinde Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Taika Waititi, Rebel Wilson, Stephen Merchant, Alfie Allen, Sam Rockwell ve Scarlett Johansson gibi birbirinden ünlü isimler bulunuyor. Yönetmen Taika Waititi’nin ayrıca senaryosunu yazdığı komedi-drama filmi Christine Leunens’in Gökyüzü Hapsi adlı eserinden uyarlandı.

Jojo Rabbit: Komedi ve Dramı Birleştiren Yılın En İyi Filmlerinden


Jojo Rabbit filminde olaylara bakacak olursak; Johannes "Jojo" Betzler adlı küçük çocuk daha önce Yahudiler kendisine hep bir canavar gibi anlatıldığından onlara karşı istemsiz bir nefret beslemektedir. Günün birinde evlerinde Nazi zulmünden saklanan genç bir kız olan Elsa ile tanışınca kendisine aşılanmaya çalışılan fikirlerin ne kadar yanlış olduğunu görür. Bir yandan “hayali arkadaşı” Hitler, diğer yanda yeni arkadaşı Elsa ile ile küçük Jojo büyük bir çıkmaza girecektir. Dünya genelindeki festivallerden ödüllerle dönen Jojo Rabbit, geleneksel Oscar törenlerinde de En İyi Görüntü, Johansson için En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve En İyi Uyarlanmış Senaryo dallarından aday olmuştu. Ayrıca film, Amerikan Film Enstitüsü’ne göre yılın en iyi filminden biri seçildi.
  Web Sitesi: http://www.foxsearchlight.com/jojorabbit
Yorum Alanı