5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
The Gentlemen 1080P izle
İMDb 8.1 720P
  • 149İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

The Gentlemen 1080P izle

The Gentlemen Online Film izle


Eğer suç filmlerine merakınız varsa bu film tam da sizin için biçilmiş kaftan demektir. 2019 yılında vizyona girmiş olan The Gentlemen filminin yönetmenliğini Guy Ritchie yaptı. Senaryosu yine Guy Ritchie’nin kaleminden çıkmıştır. Film içerisinde senarist ve yönetmenin aynı kişi oluşunun avantajları sonuna kadar kullanılmış. Bu tarz sert filmlerle kariyerini sağlamlaştırmış olan yönetmen uzun zaman sonra tekrar bu filmle bir suç filmine imza atarak benliğine geri döndü denilebilir. Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Colin Farrell, Henry Golding, Coco Summer gibi oldukça güçlü bir oyucu ekibine sahip olan film tipik bir suç ve mafya filmi gibi görünse de izleyicileri ters köşe yapmaktadır.

The Gentlemen Geçmişten Kutulmaya Çalışan Bir Adam


The Gentlemen filmi büyük bir suç örgütünü yöneten Mickey Pearson ; uyuşturucu başta olmak üzere bulaştığı tüm işlerden yakasını sıyırarak ailesi ile birlikte yeni bir hayat kurmayı ister ve işleri devretmek içi,n bir milyarder ile anlaşmaya çalışır. Mickey bu yeni hayat planını gerçekleştirebilmek için birçok engeli aşmak zorunda kalacaktır. İlk olarak peşinde olan ve onun tüm suçlarını ortaya çıkarmak için çabalayan dedektifi ve yıllardır peşinde olan düşmanlarını alt etmek zorundadır. Peki Mickey tüm bunlardan sıyrılıp yeni ve temiz bir hayat kurmayı başarabilecek mi dersiniz?

Yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
Yorum Alanı