ABD
Travma Merkezi izle 2019 Full HD
İncele
Travma Merkezi izle 2019 Full HD
Türkçe Dublaj
Travma merkezi izleİşinden geç saatlerde dönen bir bayanın istemeden gördüğü olduğu bir cinayetin tek tanığı olması hayatını tehlikeye sokmaktadır. Travma merkezi filminde hastanede çalışan bir kadının gece geç saatlerde evine dönerken sokakta bir silahlı kavga görmektedir.Kazayla bacağından yaralanan ve olayın tek tanığı olan bayan can havliyle bir polis memurunun evine dalmıştır. Katillerin hedefi haline gelmiş olması kaçılmaz olsa bile cinayeti çözme yolunda işe koyulmuştur. Gerilim dolu travma merkezi filmi acı gerçekleri ortaya çıkararak günümüzde ne gibi olayla ile karşılaşabileceğimizi bize göstermiştir.
 • 87
 • IMDb 6
 • 84
 • 0
Nathan’ın Krallığı – Nathan’s Kingdom Altyazılı izle (2020)
İncele
Nathan’ın Krallığı – Nathan’s Kingdom Altyazılı izle (2020)
Türkçe Dublaj
Nathan'ın Krallığı izle, kardeşlerin hayal ettiği krallığını bulmak için çıktığı macera dolu yolculuğu Nathan's Kingdom Türkçe Altyazılı 2020 izleyin.Ruhsal bir hastalığı olan Nathan'ın Krallığı filmi düzenli bir hayatı ve eğlenceli olan bir gencin hikayesini konu almaktadır. Ailesini bir kazada kaybettikten sonra çok kötü bir duruma düşmesiyle başlayan olaylar kardeşi Laurayıda uyuşturucuya itmiştir. 2020 macera filmi severler için oldukça başarılı bir film olan Nathan's Kingdom izleyenlerini şaşırtacak gibi görünüyor. Kardeşini bu durumdan kurtarmak ve ona güzel bir hayat sunmak için Nathan o hayali krallığı aramak için yola koyulur.
 • 97
 • IMDb 5.0
 • 118
 • 2
Masallar Diyarı 720P izle
İncele
Masallar Diyarı 720P izle
Türkçe Dublaj
Masallar Diyarı 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Masallar Diyarı Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız. Animasyon filmlerinden fırlamış sıkı arkadaşları hikayesini konu almaktadır. Mar ve en sevdiği arkadaşları sihirli bir kitabı kurtarmaya çalışmaktadır. Bu süreçte yaşanacak olan aksiyon ve macera dolu sahneler bizleri beklemektedir. Ailecek izleyebileceğini bu serüven sizlere kesintisiz ve tek parça seçeneği ile Türkçe dublajlı olarak sunulmuştur.
 • 87
 • IMDb 6.9
 • 141
 • 0
Bohemian Rhapsody Altyazılı Film izle
İncele
Bohemian Rhapsody Altyazılı Film izle
Türkçe Dublaj
Bohemian Rhapsody Full film izle; Mükemmel sahneleriyle HD 1080P kalitesindeki Bohemian Rhapsody izle.Bohemian Rhapsody Film KonusuUnutulmaz şarkılar, milyonların katıldığı konserler ve alışılmışın dışında bir hayat tarzı… Müzik efsanesi Queen grubunun kendinden efsunlu yıldızı Freddy Mercury’nin yaşamını konu alan Bohemian Rhapsody 2018 yılında beyazperdede yerini aldı. Freddy’nin müziğe adım atışıyla başlayan film, hafızalara kazınmış Queen şarkıları ve grubun geniş kitlelerce nasıl popülerleştiğini anlatıyor. Bu yükseliş karşısında hayranlarıyla farklı bir bağ kuran Freddy’nin farklı yaşamı nedeniyle grubun çalkantı içine girer. Hızlı yaşantısına bir de hastalığına rağmen grubu tekrar bir araya getirir ve müzik tarihinin en önemli etkinliklerinden Live Aid festivaline giderler. Bu efsanevi sanatçının hayatını anlatan filmi, Bohemian Rhapsody izle yazıp aratarak ister dublajlı ister altyazılı izleyebilirsiniz.Bohemian Rhapsody Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 135
 • IMDb 8.0
 • 143
 • 0
Terminator Kara Kader Full izle (Türkçe Dublaj)
İncele
Terminator Kara Kader Full izle (Türkçe Dublaj)
Türkçe Dublaj
Terminator Kara Kader tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Terminator Kara Kader izle.Terminator 6 Kara KaderTerminatör filmini eminiz ki bilmeyen yoktur. Uzayın derinliklerinden çıkıp bizi kurtarmak için türlü badireler atlatan bu süper kahramanımızın 6. filmi Terminatör: Kara Kader 2019 yılı sonlarında vizyona girdi. Sarah Connor, gelecekten günümüze gelen terminatörlere karşı amansız bir mücadele içerisine giriyor. Mahşer günü engellenmiş ve insanlar yeni bir düzen içinde yaşamaya başlamışlardır. Mexico Ctiy’de kardeşi ve babasıyla birlikte mütevazi bir biçimde yaşayan Dani Ramos isimli kadın, gelecekten süper güçlü özellikleriyle gelen Rev 9’un hedefindedir. Dani’nin kurtulması Sarah ve yine gelecekten gelen iyi karakterimiz Grace’ye bağlıdır. Önüne çıkan her şeyi yok eden Rev 9 karşısında kurtulmanın tek yolu Sarah’ın geçmişidir. Macera ve aksiyona doymak için internete Terminatör 6 izle yazmanız yeterli olacaktır.Dani'nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor'a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah'nın yolu sonunda T-800'e düşecektir. Sarah'nın geçmişi, onların tek umudu olur.Bluefilmizle.com Terminator Kara Kader iyi seyirler diler.
 • 128
 • IMDb 6.5
 • 150
 • 0
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Full izle (Türkçe Dublaj)
İncele
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Full izle (Türkçe Dublaj)
Türkçe Dublaj
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 online film izleme sayfamızda Full HD izle.Ölüm Günün Kutlu Olsun 2Ölüm günün kutlu olsun’un devamı niteliğinde olan Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filminde Tree adındaki genç kadın vahşice öldürüldüğü günün sabahına uyanarak aynı günü tekrar tekrar yaşamasını konu alıyor. Yaşamdaki tehlikelerle aynı şekilde ölmek arasında bir kıyaslama yapan Tree her gün ölmeyi daha mantıklı bulur.Kendisi gibi bir kadere mahkûm olan Ryan’la tanışır ve ona yardımcı olmaya çalışır. 11 kez aynı günü yaşadıktan sonra katilini öldürerek kendi döngüsünü kırdığını anlatır. Tree normal hayatına dönmeye başlamışken kabusu yeniden ortaya çıkar. Bu sefer sadece Tree için gelmemiştir. Fazla zamanı kalmayan Tree’nin bu kısır döngüden nasıl kurtulacağını izlemek için Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle yazarak ister altyazılı ister dublajlı olarak izleyebilirsiniz.Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 100
 • IMDb 6.2
 • 145
 • 0
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj 1080P izle
İncele
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj 1080P izle
Türkçe Dublaj
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj 1080P; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle.Yenilmezler 3 1080P izle2018 yılında gösterime giren Avengers serisinin üçüncü filmi Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı ismiyle Türkiye’de de hayranlarını sevindirdi. Kahramanlarımız bugüne kadar dünyaya gelen en büyük tehlike karşısında güçlerini birleştirirler. Kaptan America ve İron Man yüzünden ekip ikiyi bölünmüş durumdadır. Kendi ekipleriyle dünyayı savunmaya çalışırlar fakat dünyanın farklı yerlerinde olmaları nedeniyle işleri biraz zordur. Kötü adam Thanos, sınırsız güç sağlayan bir taşı almak ister. Tüm süper kahramanlarımız güçlerini birleştirse de Thanos’un gücü karşısında dünya yine de tehlike içindedir. Kötü adamı yenebilmenin tek yolu güçlerini birleştirmek ve tek vücut olarak dünyayı ve insanları korumaktır. Siz de bu önemli kapışmayı seyretmek istiyorsanız Yenilmezler 3 izle olarak aratıp arkanıza yaslanın.Bluefilmizle.com Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı iyi seyirler diler.
 • 156
 • IMDb 8.5
 • 119
 • 0
Aquaman Türkçe Dublaj & Altyazılı Full izle
İncele
Aquaman Türkçe Dublaj & Altyazılı Full izle
Türkçe Dublaj
Aquaman 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Aquaman Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.AquamanÖnce çizgi romanlardan daha sonra da çizgi filmlerden tanıdığımız Aquaman 2018 yılında gösterime giren filmle birlikte sinemaseverlerin beğenisine de sunuldu. Kendisiyle ilgili önemli bir gerçeği öğrenen Arthur’un yolu okyanusun içinde inşa edilen Atlantis Krallığıdır. Tahtın varisi olan Arthur’un yanı sıra yarı kardeş sayılan Orm’da tahtı ister. Hem kendi hayatını hem de krallığın içinde yaşayan Atlantis halkını koruyabilmenin tek yolu Aquaman olarak da bilinen Arthur’un krallığın başına geçmesidir. Bu çetrefilli yolculuk sırasında Aquman’imiz hem kendiyle yüzleşir hem de kral olup olamayacağını öğrenmeye çalışır. Karada ve havada görmeye alışık olduğumuz aksiyon sahnelerini mistik bir hikayenin içinde izlemek için Aquaman izle yazarak aratmamız yeterlidir. Bluefilmizle.com Aquaman iyi seyirler diler.
 • 143
 • IMDb 7.7
 • 120
 • 0
Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü izle
İncele
Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü izle
Türkçe Dublaj
Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü online film izleme sayfamızda Full HD izle.Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın DönüşüJ.R.R. Tolkienin aynı isimli kitabından uyarlanan Yüzüklerin Efendisi serisinin üçüncü filmi Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filmi 2003 yılında beyazperdedeki yerini aldı. Bir önceki filmin devamı olan Kralın Dönüşü’nde Frodo ve en yakın arkadaşı Sam yeni bir maceraya yelken açıyorlar. Sauron ordusunu güçlendirirken Frodo ve Sam ikilisi tek yüzüğü yok etmek için Mordor’a gittikçe yaklaşmaktadır. Bir diğer tarafta tüm eski düşmanlıklarını bırakıp bir araya gelen cüce ve elf orduları da savaş hazırlıklarını sürdürmektedir. Orta dünya’nın kaderini şekillendirecek bu savaşta iyilik mi yoksa kötülük mü kazanacak? Görsel efektleriyle ve oyunculuklarıyla büyüleyen bu filmi izlemek için tarayıcınızın arama çubuğuna Yüzüklerin Efendisi 3 izle yazmanız yeterlidir. Bluefilmizle.com Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü iyi seyirler diler.
 • 201
 • IMDb 8.9
 • 128
 • 0
Soysuzlar Çetesi izle (2009)
İncele
Soysuzlar Çetesi izle (2009)
Türkçe Dublaj
Soysuzlar Çetesi Full film izle; Mükemmel sahneleriyle HD 1080P kalitesindeki Soysuzlar Çetesi izle.Soysuzlar Çetesi2009 yılında gösterime giren Soysuzlar Çetesi filminin yönetmenlik koltuğunda ünlü yönetmen Quentin Tarantino oturuyor. İkinci dünya Savaşı döneminde Alman’lar tarafından kuşatılan Fransa’da zor günler yaşanmaktadır. Savaşın ülke üzerindeki yıkımının yanı sıra ailesinin de öldürülmesine tanık olan Shossana hayatında yeni bir sayfa açmak ister. Paris’e giderek yeni bir kimliğe sahip olur. Kendi askerlerini Nazilere karşı hazırlayan Yahudi Teğmen Raine ile Shosanna’nın yolu bir sinema salonunda kesişir. Birçok ünlü ismi kadrosunda barındıran film aynı zamanda Tarantino’nun en çok gişe yapan filmi konumunda. Oscar Ödüllerinde 8 adaylık sahibi olan film başka birçok ödül töreninde de aday olarak yer almış ve birçok ödül kazanmıştır. Bu başyapıtı izlemek için tarayıcınızın arama kısmına Soysuzlar Çetesi izle yazmanız yeterlidir. Bluefilmizle.com Soysuzlar Çetesi iyi seyirler diler.
 • 153
 • IMDb 8.3
 • 141
 • 0
Hellboy 3 izle (2019)
İncele
Hellboy 3 izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hellboy 3 (2019) filmi tek parça Full HD Türkçe dublaj izle.Hellboy 3 izleTeknolojinin sinema sanatıyla işbirliği arttıkça fantastik türdeki filmler de bir o kadar cazibeli oluyor. 2019 yılında vizyona giren Hellboy filmi de hem hikayesi hem de görsel efektleriyle adeta büyüleyici bir yapım olmuş. Daha önce çizgi romanlardan aşina olduğumuz Hellboy, filmde normal ve sıradan insanlar ile kendi fantastik dünyası arasında kalan bir kahramanı anlatmakta.Hangi tarafın kendisi için daha iyi olduğunu bulmaya çalışırken bir yandan da Nimue’nin açtığı savaşı durdurmaya çalışır. Nimue, Kral Arthur döneminde büyücülerin ustası Merlin’in güçlerini çalmıştır ve şimdi de insanlardan intikam almak ister. Fantastik ve aksiyon türünü sevenler, Hellboy’un bu karmaşık hikayenin içinden nasıl çıkacağına tanıklık edebilir. Fantastik macera tutkunları internet tarayıcılarına Hellboy izle yazarak bu ilginç hikayeye tanıklık edebilirler.Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 121
 • IMDb 5.2
 • 230
 • 0
Truva (Troy) Film izle
İncele
Truva (Troy) Film izle
Türkçe Dublaj
Truva (Troy) savaş filmi 1080P ve Türkçe dublaj kalitesiyle izle.TruvaBirçok mitolojik kahraman anlatılan mitoslarıyla hem tiyatro oyunlarına hem de sinemaya ilham kaynağı olmuştur. Beyazperdenin ilgisini çeken Truva 2004 yılında vizyona girmiştir. Bronz çağının sonlarına yaklaşırken m.ö. 1250’li yıllarda Isparta kraliçesi Helen, Olimpos Dağı’nın önemli isimlerinden Paris’in aklına uyarak kocasını terk eder ve birlikte Truva şehrine giderler. Karısının Truva’lılarca kaçırıldığını öğrenen Menelaus, kardeşi Agamennon’dan yardım ister. Gözünü hırs bürüyen Agamennon bu durumu fırsat bilerek 1000 gemi ve içindeki 50 bin asker ile savaşa gider ve daha önce hiç yenilmemiş olan Truva’lılar ile Aşil’den destek alan Yunanlılarla karşı karşıya gelir. Tarih, aşk, ihtiras ve iktidar konularını bir arada işlemeyi başaran film aynı zamanda aksiyon sahneleri ile dikkat çekmektedir. Tarih ve aksiyon filmi sevenler tarayıcılarına Truva (Troy) izle yazarak bu başyapıtı izleyebilirler. Bluefilmizle.com iyi seyirler diler.
 • 163
 • IMDb 7.2
 • 207
 • 0