Turkey
Sen Kiminle Dans Ediyorsun Full izle 2017 (Tek Parça)
İncele
Sen Kiminle Dans Ediyorsun Full izle 2017 (Tek Parça)
Türkçe Dublaj
Sen Kiminle Dans Ediyorsun Full izle, Mükemmel sahneleriyle HD 1080P kalitesindeki Sen Kiminle Dans Ediyorsun izleSen Kiminle Dans Ediyorsun Full izle2018 yılında komedi sevenler için Sen Kiminle Dans Ediyorsun vizyona girdi. Film, ailesi öldükten sonra çeşitli sorunlar yaşayan Aysel’in başından geçenleri konu alıyor.Profesyonel yardım alarak hayatını yoluna koymaya çalışan Aysel, hem kafa dağıtmak hem de sosyalleşmek için dans dersi almaya başlar. Hocası Şengül’ün de desteği ile hayatında yeni bir dönem başlar. Kendini iyice dansa veren Aysel burada da hem yeni arkadaş edinmenin hem de onlarla rekabet etmenin yollarını arar.Kursun en başarılı öğrenmek ve kendini çevresine ispatlamak için çalışır. Aysel’in be hüzünlü başlayıp eğlenceli devam eden maceralarını internetten de izlemeniz mümkün. Bunun için arama motorunuza Sen Kiminle Dans Ediyorsun? İzle yazmanız yeterli.Sen Kiminle Dans Ediyorsun? yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle iyi seyirler.İMDB: https://www.imdb.com/title/tt7533878/Benzer yerli filmlere göz atmak isterseniz Kolonya Cumhuriyeti tam size göre!
 • 106
 • IMDb 6.1
 • 697
 • 0
Cici Babam izle (2018-Komedi)
İncele
Cici Babam izle (2018-Komedi)
Türkçe Dublaj
Cici Babam izle; Mükemmel sahneleriyle HD 1080P kalitesindeki filmi tek parça full hd izleyin.Cici Babam izle (Sinema Filmi)2018 yılı Türkiye Sinemasında birçok komedi filminin gösterime girmesiyle izleyiciler için neşeli bir yıl oldu. Bu komedi filmleri arasında Cici Babam filmi hem oyuncu kadrosu hem de işlediği konu ile diğerlerinden bir adım önce çıkıyor. Üç kardeş babalarının ölümünden sonra annelerine olan bağlılıkları artar. Anneleri yeni biriyle evlenmek isteyince evin düzeni bozulur.Kendi yaşamlarına hiç uygun olmayan bu adam kardeşlerle iyi iletişim kurmak istese de kendini kabul ettirmekte zorlanır. Bu ilişkiyi bozmak isterken yaptıkları sinsi planlar ne kadar işe yarayacaktır? Cici babaları bu evliliğe çocukları ikna edebilecek mi? İnternet tarayıcınızın arama çubuğuna Cici Babam izle yazarak bu sıcak komediyi izleyebilirsiniz. Bluefilmizle.com Cici Babam iyi seyirler diler.
 • 104
 • IMDb 5.3
 • 287
 • 0
Hababam Sınıfı Yeniden Tek Parça izle (2019)
İncele
Hababam Sınıfı Yeniden Tek Parça izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hababam Sınıfı Yeniden tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Hababam Sınıfı Yeniden izle.Hababam Sınıfı YenidenBir yanda İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit; diğer yanda Kel Mahmut, Hafize Ana, Badi Ekrem. Türk sinemasının hem güldüren hem ağlatan en önemli filmi kuşkusuz Hababam Sınıfı serisidir. Rıfat Ilgaz’ın ölümsüz eseri 2019 yılında Hababam Sınıfı Yeniden ismiyle vizyonda. Yeni bir kadroyla çekilen film günümüz olay ve diyalogları ile 2000’li yılların gençleri için keyifli bir film olmuş. Karma eğitime geçen Özel Çamlıca Lisesi okula yeni gelen kız öğrencilerle yıllardır o sıraları eskiten erkek öğrenciler arasındaki tatlı sert rekabeti konu alıyor. Bu rekabetin sonunda bir Hababam klasiği olarak yine dostluk kazanıyor. İnternette Hababam Sınıfı Yeniden izle yazarak siz de bu eğlenceli okula konuk olabilirsiniz.Hababam Sınıfı Yeniden Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 106
 • IMDb 2.3
 • 175
 • 0
Kardeşim Benim 2 Full izle (Cehennem)
İncele
Kardeşim Benim 2 Full izle (Cehennem)
Türkçe Dublaj
Kardeşim Benim 2 Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Kardeşim Benim 2 online film izleme sayfamızda Full HD izle.Kardeşim Benim 2 Film Konusu Nedir?2015 yılındaki ilk filmin başarısından sonra Kardeşim benim 2 2017 yılında beyazperdedeki yerini aldı. Ünlü kardeşler Ozan ve Hakan’ın yakın arkadaşları Tato, Hakan’ın düğününden iki gün önce ölür. İki kardeş düğün hazırlığı yaparken cenaze için apar topar arkadaşlarının gömüleceği köye giderler. Kızı Didem’in Hakan’la evlenmesine pek sıcak bakmayan Muzaffer kızını ikna etmeye çabalarken bir yandan da damadın en ufak bir hatasını arar. Köye gitmek için yola çıkan ikilinin başına gelmeyen kalmaz. Ege, İç Anadolu derken kendilerini Karadeniz’de bulurlar. Tato’nun dirilmesi, aniden ortaya çıkan aşk ve yetişilmesi gereken bir düğün ile işler iyice arapsaçına döner. Bu kahkaha tufanını izlemek için Kardeşim Benim 2 izle yazarak aratma yapmanız yeterlidir.Kardeşim Benim 2 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 115
 • IMDb 4.5
 • 161
 • 0
Dağ 2 Full Film izle
İncele
Dağ 2 Full Film izle
Türkçe Dublaj
Dağ 2 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Dağ 2 Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.Dağ 2 Film KonusuVizyona girdiği 2016 yılının en çok izlenen ve en çok hasılat yapan filmi Dağ 2 hem oyuncu kadrosuyla hem de hikayesiyle uzun yıllar konuşulacak gibi duruyor.bir savaş ve dram filmi olan Dağ 2’de, çeşitli operasyonlara katılan Oğuz ve Bekir, teröristler tarafından yakalansalar da ellerinden kurtulmayı başarmıştır. Bu olaydan 6 sene sonra bir görevlendirme ile arama kurtarma timi’ne çağırılırlar. Bu timin toplanma amacı Kuzey Irak’ta teröristlerce kaçırılan gazeteci Canan’ı kurtarmaktır. Ancak bu sefer birden fazla hedef vardır. Engebeli arazide farklı grupların çatışması işleri bir hayli zora koşmaktadır. İçerdiği aksiyon sahneleriyle de adından söz ettiren filmi izlemek için tarayıcınızın arama kısmına Dağ 2 izle yazmanız yeterlidir.Dağ 2 Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 135
 • IMDb 8.9
 • 140
 • 0
Enes Batur: Gerçek Kahraman Full HD Film izle (Cehennem)
İncele
Enes Batur: Gerçek Kahraman Full HD Film izle (Cehennem)
Türkçe Dublaj
Enes Batur Gerçek Kahraman Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Enes Batur Gerçek Kahraman online film izleme sayfamızda Full HD izle.Enes Batur Gerçek Kahraman izle (Cehennem)Youtube’nin en çok izlenen ve belki de adından en çok bahsettiren kişisi kuşkusuz Enes Batur’dur. İlk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminden sonra ikinci filmi Enes Batur Gerçek Kahraman filmi de 2019 yılının ortalarında hayranlarıyla buluştu. İlk filmde çevresi tarafından neredeyse hiç sevilmeyen ve bu nedenle içine kapanık olarak gördüğümüz Enes Batur, Hayal mi Gerçek mi filminde zincirlerini kırarak hayalleri için savaşmaya başlıyor. Adalet Savaşçıları arasına katılan Enes Batur, adım adım genç bir kahramana dönüşmektedir. Komedi ve macera unsurlarını bir arada barındıran filmi izlemek için internette Enes Batur Gerçek Kahraman izle yazarak farklı kaliteler arasından istediğini seçerek izleyebilirsiniz.Bluefilmizle.com Enes Batur Gerçek Kahraman iyi seyirler diler.
 • 99
 • IMDb 3.4
 • 183
 • 0
G.O.R.A. Filmi Full HD izle
İncele
G.O.R.A. Filmi Full HD izle
Türkçe Dublaj
G.O.R.A. 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda G.O.R.A. Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.G.O.R.A. (Cem Yılmaz) Komedi Filmi izleStand-up gösterileriyle tanıdığımız Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı G.O.R.A. filmi 2004 yılında vizyona girdi. Oturduğu kasabada halı satarak geçimini sağlayan Arif kurnaz ve pratik zekâlıdır. Köşe yırtma derdiyle çeşitli üçkağıtlara başvuran Arif’in hayatı dükkana gelen bir müşteri sayesinde değişir. Uzaylı olan bu müşteriler Arif’i kaçırarak GORA adındaki gezegenlerine götürürler. Kendisi gibi birçok tutsakla bir arada kalmak zorunda kalır. Ancak Arif buradan kurtulmaya kararlıdır. Tutsaklar arasından bir dünyalı ve bir de robot dost edinerek kaçmanın yollarını arar. Bu kaçış hikayesinde GORA gezegeninden bir kıza aşık olması planlarında bazı değişikliklere neden olur. Komedi ve macera sevenler için internete G.O.R.A. izle yazıp aratarak komediye doyabilirsiniz.G.O.R.A. yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 123
 • IMDb 8.0
 • 201
 • 0
Öldür Beni Sevgilim Full (Tek Parça) izle
İncele
Öldür Beni Sevgilim Full (Tek Parça) izle
Türkçe Dublaj
Öldür Beni Sevgilim tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Öldür Beni Sevgilim izle.Öldür Beni Sevgilim (Tek Parça)Şarkılarıyla önemli bir hayran kitlesine sahip olan Murat Boz, Öldür Beni Sevgilim filmi ile sinemaseverlerin de beğenisini kazanma yolunda. 2019’un ilk çeyreğinde vizyona giren filmimiz birbirlerini öldürmek üzere karar alan bir çifti konu alıyor. 5 yıldır evli olan Demet ve Okan ilişkilerinden o kadar da mutlu değillerdir. Dillere destan bir aşkın sonucunda evlendikten sonra hayatları monotonlaşmaya başlar. Aynı evde yaşamanın vermiş olduğu zorluklara dayanamazlar ve birbirlerinden sıkılmaya başlarlar. Bu gerginliklerle yaşamaya çalışan çiftimiz evlilik yıl dönümlerinde bir yanlış anlaşılma sonucu kendilerini beklenmedik olayların içerisinde bulur. Birbirlerini öldürmeye çalışan çiftimiz kendilerini riskli ve eğlenceli bir maceranın içine atarlar. İnternette Öldür Beni Sevgilim izle yazarak bulabilirsiniz. Öldür Beni Sevgilim Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 104
 • IMDb 4.5
 • 358
 • 0
Ailecek Şaşkınız Full HD Film izle
İncele
Ailecek Şaşkınız Full HD Film izle
Türkçe Dublaj
Ailecek Şaşkınız Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Ailecek Şaşkınız online film izleme sayfamızda Full HD izle.Ailecek Şaşkınız Full HD Film izleSon dönemde önemli bir çıkış yakalayan Murat Cemcir ve Ahmet kural ikilisinin 2018 yılında gösterime giren filmi Ailecek Şaşkınız. Ferhat ve Gökhan’ın başında geçen komik olayları anlatıyor. Babasının şirketinin başına geçen Ferhat biraz şımarık bir adamdır. Şirketi yönetmek için çocukluk arkadaşı Gökhan’ı da finans müdürü olarak göreve getirir. Şirket çalışanlarına karşı bir patrondan beklenmedik kibarlıklar gösteren ikili, çalışanların yemekleri için bir restoranla görüşmeye giderler. Restorandakilerle de dostluk kuran Ferhat, restoran sahibinin kızı Elif’e ilk görüşte aşık olur. Klasik mahalle kızı imajının aksine sert bir mizaç, iyi bir kariyer ile Elif, Ferhat’ın tavlama çabalarını boşa çıkartmaktadır. Bu güzel ve eğlenceli film için internete Ailecek Şaşkınız izle yazıp aratabilirsiniz. Ailecek Şaşkınız yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 108
 • IMDb 6.4
 • 131
 • 0
Hep Yek 3 Tek Parça izle (Full HD)
İncele
Hep Yek 3 Tek Parça izle (Full HD)
Türkçe Dublaj
Hep Yek 3 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Hep Yek 3 Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.Hep Yek 3 Tek Parça (Full HD Film izle)Belayı kendilerine mıknatıs gibi çeken Altan ve Gürkan’ın maceralarını konu alan Hep Yek serisinin üçüncü filmi 2019 yılında sinemaseverlerle buluştu. Hayatlarından bela eksik olmayan Altan ve Gürkan ikilisi bu sefer ülkenin en ünlü kabadayısının oğlunun hapse düşmesine neden olur. Cevat’ı kurtarmanın bir yolunu bulamayan ikili, Nizam Baba’ya akıl danışmaya giderler. Nizam Baba ile yaptıkları planın işe yarayacağını düşünürken mafyanın ölüm listesine ilk sıradan giriş yaparlar. Peşlerindeki adamlardan kaçmak için tarihi eser kaçakçısı Bilal’in partisine dalınca işler iyice çığırından çıkar. Aksiyon ve komediyi bir arada harmanlayan filmi izlemek için arama motoruna Hep Yek 3 izle yazıp izleme zevkinize uygun kaliteyi seçmeniz yeterlidir. Bluefilmizle.com Hep Yek 3 iyi seyirler diler.
 • 91
 • IMDb 3.8
 • 162
 • 0
Kafalar Karışık Full HD Film izle
İncele
Kafalar Karışık Full HD Film izle
Türkçe Dublaj
Kafalar Karışık tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Kafalar Karışık izle.Kafalar Karışık Full HD 1080P izleSon yıllarda vizyona giren komedi filmleri hem sayıca hem de içerdikleri komik hikaye ve sahnelerle izleyenlerin yüzünü güldürmekte. 2018 yılında vizyona giren Kafalar Karışık filmi de hem hikayesiyle hem de oyuncu kadrosuyla izlenmesi gereken filmlerden. Kız arkadaşıyla evlenmek için kayıp kayınpederini bulmaya çalışan Atakan bir yandan evlilik planları yaparken diğer yandan Buse’nin zengin dedesini de ikna etmeye çalışır. Başka çaresi kalmayan Atakan, evlenebilmek için müstakbel babasını bulmak için yola çıkar. Fatih ve Bilal’de bu macera dolu yolda en yakın arkadaşları Atakan’ı yalnız bırakmazlar. Sinema, müzik ve Youtube dünyasından bir çok ünlü ismin yer aldığı bu filmi izlemek için Kafalar Karışık izle yazıp aratmanız yeterlidir. Kafalar Karışık yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 90
 • IMDb 2.9
 • 149
 • 0
4N1K 2 Yeni Başlangıçlar Full izle
İncele
4N1K 2 Yeni Başlangıçlar Full izle
Türkçe Dublaj
4N1K 2 Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, 4N1K 2 online film izleme sayfamızda Full HD izle.4n1k 2 FilmBüşra Yılmaz’ın kitabından uyarlanan bu devam filminde karakterlerimiz üniversite sınavına girdikten sonra yine buluşarak ve yeni maceralarla karşılaşacaktır. Yaprak ve Ali arkadaşlarından gizledikleri bir ilişkiye başlarlar. Bu ilişkilerini kimseye söylemeyerek sır olarak tutmaya kararlıdır. Ekibe yeni katılan Barış ise Ali ile pek anlaşamaz ve aralarında sürekli bir husumet çıkar. Oğuz, Gökhan ve Sinan kendi dertleriyle uğraşırken Yaprak’a gelen gizemli hediyeleri kimin gönderdiği de büyük bir soru işaretidir. Yaşadıkları yeni maceralar sayesinde biraz daha büyüyerek farklı bir hayata doğru emin adımlarla ilerlerler. Son dönem de yükselen genç yıldızları ile bu gençlik filmini izlemek için arama çubuğuna 4N1K 2 Yeni Başlangıçlar izle yazmanız yeterlidir. 4N1K 2 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 100
 • IMDb 5.2
 • 151
 • 0