10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj 1080P izle
İMDb 8.5 720P
  •  Süre: 156 Dakika
  • Ülke:
  • 230İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj 1080P izle

-

Avengers: Infinity War

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj 1080P; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle.

Yenilmezler 3 1080P izle
2018 yılında gösterime giren Avengers serisinin üçüncü filmi Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı ismiyle Türkiye’de de hayranlarını sevindirdi. Kahramanlarımız bugüne kadar dünyaya gelen en büyük tehlike karşısında güçlerini birleştirirler. Kaptan America ve İron Man yüzünden ekip ikiyi bölünmüş durumdadır. Kendi ekipleriyle dünyayı savunmaya çalışırlar fakat dünyanın farklı yerlerinde olmaları nedeniyle işleri biraz zordur. Kötü adam Thanos, sınırsız güç sağlayan bir taşı almak ister. Tüm süper kahramanlarımız güçlerini birleştirse de Thanos’un gücü karşısında dünya yine de tehlike içindedir. Kötü adamı yenebilmenin tek yolu güçlerini birleştirmek ve tek vücut olarak dünyayı ve insanları korumaktır. Siz de bu önemli kapışmayı seyretmek istiyorsanız Yenilmezler 3 izle olarak aratıp arkanıza yaslanın.
Bluefilmizle.com Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı iyi seyirler diler.
  Web Sitesi: https://marvel.com/movies/movie/223/avengers_infinity_war
Yorum Alanı