2019
Savaşın Gölgesinde (While At War) Türkçe Altyazılı izle
İncele
Savaşın Gölgesinde (While At War) Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Romanı ile aynı ismi taşıyan ve sinema sahnelerinde gösterime giren Savaşın Gölgesinde isimli filmde Alejandro Amenábar yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Son filmi olarak belirlenmiş karşımıza çıkmış ve bizi oldukça etkilemeyi başarmıştır. Hikayesine gelecek olursak İspanya’nın geleceğini değiştirmek üzere olan tarih 18 Temmuz 1936’yı gösterirken İspanyol ordusu kaybedilen topraklarını geri alabilmek için savaşı başlatmıştır. Fakat ülke içi karışık durumlardan ötürü savaşı tam hakimiyet sağlayamayan İspanyol birlikleri kararsız bir yapıdadır.
 • 107dk
 • IMDb 7.0
 • 406
 • 0
Henri Pick’in Gizemi izle Türkçe Dublaj Full HD
İncele
Henri Pick’in Gizemi izle Türkçe Dublaj Full HD
Türkçe Dublaj
Eleştiri üzerinde edebiyata yoğunlaşan adam şehrin halk kütüphanesinde dikkatini çeken farklı bir kitabı görür. Bu kitabı diğerlerinden ayıran bir özelliği olduğunu düşünerek kasabadan sürülen kitap kütüphanesinden onu alır. Yıllar önce bir pizza restoranı olan adamın ölüm hikayesini anlatmaktadır.
 • 101
 • IMDb 6.7
 • 333
 • 0
Zero Floor – Pilot 2019 Film izle
İncele
Zero Floor – Pilot 2019 Film izle
Türkçe Dublaj
Zero Floor – Pilot 2019 izle, Filmde zor bir evlilik geçiren adamın hikayesi ve çocuğunun sağlık sorunlarına çözüm arayan bir babanın dramını anlatmaktadır.Mutsuz bir evlilik geçiren Vahid ve bu ilişkinin meyvesi bir çocuk dünyaya gelmiştir. Sevgi dolu bir baba olmasıyla beraber mutlu bir hayat ve çocuğuna güzel bir babalık yapmak için çabalamaktadır. Eşiyle ayrıldıktan sonra hayatı biraz zorlaşan Vahid oğlunu eski eşiyle yaşamasını kaldıramamaktadır. Sağlık nedenleriyle ameliyat olması gereken çocuğun riskli bir adım atması gerekmektedir. Fakat babası bu duruma engel olmak için elinden geleni yapmakla yükümlüdür.
 • 120
 • IMDb 5.4
 • 257
 • 0
Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi izle
İncele
Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kutup Köpekleri filmi izle, 2019 animasyon ve macera türündeki sinema filmi Arctic Dogs Türkçe dublaj ve tek parça full hd izleyin.Film konusunda kuzey kutbunun en hızlı kurye köpeği olmayı hedefleyen Swifty’in hikayesini izleyeceğiz. Büyük bir kutup posta şirketinde dağıtım görevlisi olarak çalışan Swifty’in en seri posta dağıtan kutubun en hızlı yıldız köpeği olmaktır. Bu yıldız ve kahraman posta köpeğine husky adı verilmiştir. Bu görevi o kadar istemektedir ki aklı ona şöyle bir iş yaptırmıştır. Kutup Köpekleri kutupdaki kızaklardan birini habersizce alıp gizemli bir kargoyu daha gizemli bir yere götürmek için yollara düşer. Postayı götürmek için çıktığı yolda kutbu eritmek ve bölgeyi komple yok etmek için plan kuran demir ayakları martı çetesi görmektedir. Arctic Dogs filminde Aaron Woodley yönetmen koltuğunda oturduğu animasyon filminde 9,86 milyon dolar hasılat yapılmıştır.
 • 92
 • IMDb 4.6
 • 445
 • 0
Travma Merkezi izle 2019 Full HD
İncele
Travma Merkezi izle 2019 Full HD
Türkçe Dublaj
Travma merkezi izleİşinden geç saatlerde dönen bir bayanın istemeden gördüğü olduğu bir cinayetin tek tanığı olması hayatını tehlikeye sokmaktadır. Travma merkezi filminde hastanede çalışan bir kadının gece geç saatlerde evine dönerken sokakta bir silahlı kavga görmektedir.Kazayla bacağından yaralanan ve olayın tek tanığı olan bayan can havliyle bir polis memurunun evine dalmıştır. Katillerin hedefi haline gelmiş olması kaçılmaz olsa bile cinayeti çözme yolunda işe koyulmuştur. Gerilim dolu travma merkezi filmi acı gerçekleri ortaya çıkararak günümüzde ne gibi olayla ile karşılaşabileceğimizi bize göstermiştir.
 • 87
 • IMDb 6
 • 332
 • 0
Hababam Sınıfı Yeniden Tek Parça izle (2019)
İncele
Hababam Sınıfı Yeniden Tek Parça izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hababam Sınıfı Yeniden tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Hababam Sınıfı Yeniden izle.Hababam Sınıfı YenidenBir yanda İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit; diğer yanda Kel Mahmut, Hafize Ana, Badi Ekrem. Türk sinemasının hem güldüren hem ağlatan en önemli filmi kuşkusuz Hababam Sınıfı serisidir. Rıfat Ilgaz’ın ölümsüz eseri 2019 yılında Hababam Sınıfı Yeniden ismiyle vizyonda. Yeni bir kadroyla çekilen film günümüz olay ve diyalogları ile 2000’li yılların gençleri için keyifli bir film olmuş. Karma eğitime geçen Özel Çamlıca Lisesi okula yeni gelen kız öğrencilerle yıllardır o sıraları eskiten erkek öğrenciler arasındaki tatlı sert rekabeti konu alıyor. Bu rekabetin sonunda bir Hababam klasiği olarak yine dostluk kazanıyor. İnternette Hababam Sınıfı Yeniden izle yazarak siz de bu eğlenceli okula konuk olabilirsiniz.Hababam Sınıfı Yeniden Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 106
 • IMDb 2.3
 • 380
 • 0
Terminator Kara Kader Full izle (Türkçe Dublaj)
İncele
Terminator Kara Kader Full izle (Türkçe Dublaj)
Türkçe Dublaj
Terminator Kara Kader tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Terminator Kara Kader izle.Terminator 6 Kara KaderTerminatör filmini eminiz ki bilmeyen yoktur. Uzayın derinliklerinden çıkıp bizi kurtarmak için türlü badireler atlatan bu süper kahramanımızın 6. filmi Terminatör: Kara Kader 2019 yılı sonlarında vizyona girdi. Sarah Connor, gelecekten günümüze gelen terminatörlere karşı amansız bir mücadele içerisine giriyor. Mahşer günü engellenmiş ve insanlar yeni bir düzen içinde yaşamaya başlamışlardır. Mexico Ctiy’de kardeşi ve babasıyla birlikte mütevazi bir biçimde yaşayan Dani Ramos isimli kadın, gelecekten süper güçlü özellikleriyle gelen Rev 9’un hedefindedir. Dani’nin kurtulması Sarah ve yine gelecekten gelen iyi karakterimiz Grace’ye bağlıdır. Önüne çıkan her şeyi yok eden Rev 9 karşısında kurtulmanın tek yolu Sarah’ın geçmişidir. Macera ve aksiyona doymak için internete Terminatör 6 izle yazmanız yeterli olacaktır.Dani'nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor'a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah'nın yolu sonunda T-800'e düşecektir. Sarah'nın geçmişi, onların tek umudu olur.Bluefilmizle.com Terminator Kara Kader iyi seyirler diler.
 • 128
 • IMDb 6.5
 • 420
 • 0
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Full izle (Türkçe Dublaj)
İncele
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Full izle (Türkçe Dublaj)
Türkçe Dublaj
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 online film izleme sayfamızda Full HD izle.Ölüm Günün Kutlu Olsun 2Ölüm günün kutlu olsun’un devamı niteliğinde olan Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filminde Tree adındaki genç kadın vahşice öldürüldüğü günün sabahına uyanarak aynı günü tekrar tekrar yaşamasını konu alıyor. Yaşamdaki tehlikelerle aynı şekilde ölmek arasında bir kıyaslama yapan Tree her gün ölmeyi daha mantıklı bulur.Kendisi gibi bir kadere mahkûm olan Ryan’la tanışır ve ona yardımcı olmaya çalışır. 11 kez aynı günü yaşadıktan sonra katilini öldürerek kendi döngüsünü kırdığını anlatır. Tree normal hayatına dönmeye başlamışken kabusu yeniden ortaya çıkar. Bu sefer sadece Tree için gelmemiştir. Fazla zamanı kalmayan Tree’nin bu kısır döngüden nasıl kurtulacağını izlemek için Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle yazarak ister altyazılı ister dublajlı olarak izleyebilirsiniz.Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 100
 • IMDb 6.2
 • 381
 • 0
Enes Batur: Gerçek Kahraman Full HD Film izle (Cehennem)
İncele
Enes Batur: Gerçek Kahraman Full HD Film izle (Cehennem)
Türkçe Dublaj
Enes Batur Gerçek Kahraman Türkçe dublaj ve 1080P görüntü kalitesiyle izle, Enes Batur Gerçek Kahraman online film izleme sayfamızda Full HD izle.Enes Batur Gerçek Kahraman izle (Cehennem)Youtube’nin en çok izlenen ve belki de adından en çok bahsettiren kişisi kuşkusuz Enes Batur’dur. İlk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminden sonra ikinci filmi Enes Batur Gerçek Kahraman filmi de 2019 yılının ortalarında hayranlarıyla buluştu. İlk filmde çevresi tarafından neredeyse hiç sevilmeyen ve bu nedenle içine kapanık olarak gördüğümüz Enes Batur, Hayal mi Gerçek mi filminde zincirlerini kırarak hayalleri için savaşmaya başlıyor. Adalet Savaşçıları arasına katılan Enes Batur, adım adım genç bir kahramana dönüşmektedir. Komedi ve macera unsurlarını bir arada barındıran filmi izlemek için internette Enes Batur Gerçek Kahraman izle yazarak farklı kaliteler arasından istediğini seçerek izleyebilirsiniz.Bluefilmizle.com Enes Batur Gerçek Kahraman iyi seyirler diler.
 • 99
 • IMDb 3.4
 • 581
 • 0
Siccin 6 Full HD Tek Parça izle
İncele
Siccin 6 Full HD Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Siccin 6 Full film izle; Mükemmel sahneleriyle HD 1080P kalitesindeki Siccin 6 izleSiccin 6 Film KonusuTürkiye’de korku türünde çekilen film sayısı diğer ülkelere göre sayıca biraz az kalmaktadır. Fakat Siccin serisi yakaladığı başarı ile korku filmi severlere yerli bir alternatif sunmakta. Serinin altıncı filminde ana karakterimiz Yaşar babası öldükten sonra zor bir dönemden geçer. Babadan kalan miras yüzünden üvey annesi ile sorun yaşayan Yaşar, karısının kız kardeşi Canan’ın kendisine karşı bir şeyler hissettiğini öğrenir. Hem miras hem de bu aşk üçgeni arasında kalan Yaşar evde bir takım tuhaf olaylar görür. Akıl sağlığı yerinde olmayan Yaşar’ın kızı Efsun’un karanlık bir geçmişi vardır. Yaşanan tüm bu olaylar aileyi derinden etkilemektedir. Korku filmi seviyor ve 18 yaşın üstündeyseniz Siccin 6 izle yazıp keyfinize bakabilirsiniz.Siccin 6 yorumlarınız bizim için değerlidir bluefilmizle.com iyi seyirler.
 • 94
 • IMDb 7.1
 • 478
 • 0
Öldür Beni Sevgilim Full (Tek Parça) izle
İncele
Öldür Beni Sevgilim Full (Tek Parça) izle
Türkçe Dublaj
Öldür Beni Sevgilim tek parça HD izle; Türkçe dublaj film izleme platformunda 1080P görüntü kalitesinde Öldür Beni Sevgilim izle.Öldür Beni Sevgilim (Tek Parça)Şarkılarıyla önemli bir hayran kitlesine sahip olan Murat Boz, Öldür Beni Sevgilim filmi ile sinemaseverlerin de beğenisini kazanma yolunda. 2019’un ilk çeyreğinde vizyona giren filmimiz birbirlerini öldürmek üzere karar alan bir çifti konu alıyor. 5 yıldır evli olan Demet ve Okan ilişkilerinden o kadar da mutlu değillerdir. Dillere destan bir aşkın sonucunda evlendikten sonra hayatları monotonlaşmaya başlar. Aynı evde yaşamanın vermiş olduğu zorluklara dayanamazlar ve birbirlerinden sıkılmaya başlarlar. Bu gerginliklerle yaşamaya çalışan çiftimiz evlilik yıl dönümlerinde bir yanlış anlaşılma sonucu kendilerini beklenmedik olayların içerisinde bulur. Birbirlerini öldürmeye çalışan çiftimiz kendilerini riskli ve eğlenceli bir maceranın içine atarlar. İnternette Öldür Beni Sevgilim izle yazarak bulabilirsiniz. Öldür Beni Sevgilim Online film izleme platformu Bluefilmizle.com sunar.
 • 104
 • IMDb 4.5
 • 995
 • 0
Hep Yek 3 Tek Parça izle (Full HD)
İncele
Hep Yek 3 Tek Parça izle (Full HD)
Türkçe Dublaj
Hep Yek 3 1080P Full izle; Keyifli film izleme platformunda Hep Yek 3 Türkçe dublaj & Altyazılı izle imkanı sunmaktayız.Hep Yek 3 Tek Parça (Full HD Film izle)Belayı kendilerine mıknatıs gibi çeken Altan ve Gürkan’ın maceralarını konu alan Hep Yek serisinin üçüncü filmi 2019 yılında sinemaseverlerle buluştu. Hayatlarından bela eksik olmayan Altan ve Gürkan ikilisi bu sefer ülkenin en ünlü kabadayısının oğlunun hapse düşmesine neden olur. Cevat’ı kurtarmanın bir yolunu bulamayan ikili, Nizam Baba’ya akıl danışmaya giderler. Nizam Baba ile yaptıkları planın işe yarayacağını düşünürken mafyanın ölüm listesine ilk sıradan giriş yaparlar. Peşlerindeki adamlardan kaçmak için tarihi eser kaçakçısı Bilal’in partisine dalınca işler iyice çığırından çıkar. Aksiyon ve komediyi bir arada harmanlayan filmi izlemek için arama motoruna Hep Yek 3 izle yazıp izleme zevkinize uygun kaliteyi seçmeniz yeterlidir. Bluefilmizle.com Hep Yek 3 iyi seyirler diler.
 • 91
 • IMDb 3.8
 • 363
 • 0